Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már egy éve, hogy elhagyott a vőlegényem, egy másik miatt. Nagyon megviselt. Kipróbáltam mindent, barátnőzők, sportolok, eljárunk bulizni, rengeteget dolgozom. De semmi sem segít. Még most is szinte egész napokra az agyamba jár. Állandóan rá gondolok, hol van, mit csinálhat. Nagyon sokat sírok, de szeretnék túl lenni már rajt, mert ez igy megmérgezi az életem. Próbálok ismerkedni, de valahogy nem megy. Nem tudok bízni senkiben, és képtelen vagyok felengedni. Már voltam pszichológusnál is, de Ő csak tablettákat írogat.Mit tehetnék még?
2010. okt. 30. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Változz egyik napról a másikra! Pasizz be!!!!

Szerintem 5-10 év múlva is sokszor eszedbe jut majd,pedig meg sem érdemli! Nem vagy egyedül!

2010. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam. De reménytelen. Minden pasi csak dugni akar, a normális nőket ma már nem tisztelik. Úgyhogy marad az egyedüllét. De kösz a tanácsot.
2010. okt. 31. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy tűnik sehogy nem tudod. remélem meggondolja magát a hülye pasid.
2010. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!