Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy újra érdeklődjön irántam az exem és hogy újra akarjon engem? Beszélő viszonyban vagyunk néha szoktunk találkozni elmondta hogy érez irántam de már nem úgy ahogy az elején a sok vita miatt…

Figyelt kérdés
jún. 18. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem így érez akkor off
jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így sehogy, maximum belemegy még talán szexbe, de ott meg is áll az egész.
jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt az élettársam. Én nyugit szeretek, ő naponta veszekedést provokált. ELmondtam neki, ha nem áll le a veszekedéssel, el fogom hagyni. Mikor elhagytam, még másfél évig járkált utánam. Nem fogta fel, hogy vége van.

Én vagyok a férfi.

jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki akarna még több vitát? Ez már nem lesz jobb. Azért ex.

Ja és hogy érez irántad?

jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!