Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnád elviselni,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnád elviselni,ha a párod napokig nem szól hozzád,elvonul,mert nyugalomra lenne szüksége? Ha segítséget szeretnél tole kérni,de ő nem olyan típus és ettől inkább elmenekül. Pár nap múlva lenyugszik,de nem tudja kezelni,ha problémád van és ez

Figyelt kérdés
ismétlődik. Az a módszere,hogy nem veszi fel a telefont,nem ír az uzeneteidre és te találhatod,most épp mit csináltál,ami miatt besokallt tőled
jún. 18. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első ilyen után (közben) szakítanék. Öreg vagyok bohócnak, de szerintem 5 évvel ezelőtt se hagytam volna, hogy lábtörlőt csináljon belőlem a "párom".

28/N

jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem lennék olyan emberrel, aki képtelen a kommunikációra, ez így nem párkapcsolat.
jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pár nap után lenyugszik és lehet vele beszélni és akkor tudom,hogy mindig azt mondja, azért nem beszéltünk,mert az agyara mentem,hogy túl érzékeny vagyok, stb
jún. 18. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem lennék párkapcsolatban egy olyan emberrel, aki az alapvető kommunikációra sem képes, illetve nem lehet számítani rá semmiben sem. Az ilyen és az ilyennel való kapcsolat nem ér semmit.
jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nekem ilyen ember nem kell, még csak havernak sem, nemhogy együtt tervezzek egy életet vele.
jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Én is ilyen voltam, ezt addig addig csináltam amíg megcsalt a barátnőm, attól függetlenül, hogy ezt csináltam, én hihetetlenül szerettem őt. Most akkor ki a patkány, a rohadék, én, vagy ő?

Na mindegy, én megváltoztam, rájöttem, hogy így, ezzel a hozzáállással nem lehet párkapcsolatot kialakítani. Rájöttem rengeteg dologra, sokat változtam az elmúlt 1,5-2 évben. Kiegyensúlyozottabb vagyok, már nem vonulok el, mindig meghallgatom, együtt élünk. Sajnos minden kapcsolatomban ilyen voltam, de az összesnél szakítottak, így én sosem szembesültem azzal, hogy ez amit csinálok ez így nem oké.

Kivéve addig a pontig, nem tudom, hogy adjam, vagy megvessem azért, hogy megcsalt és ezzel felnyitotta sok dologra a szemem, de milyen áron....hát milyen áron.

Na mindegy, én megváltoztam, én már megjavultam...

Szerintem csald meg, hátha helyrejön, vagy legyél továbbra is öleb, akit akkor vesz fel, amikor épp olyan kedve van, és akkor dob el, amikor olyan kedve van.

jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3

És milyen jövőt szansz ennek a kapcsolatnak? Nyilván így össze költözni sem tudtok.

jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7

Gratula, hogy tudtál változtatni magadon, de azért nem a megcsalas lenne a megoldás.

jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Zártosztályos hülyével nem jönnék össze.
jún. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!