Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávon hova vezet,ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon hova vezet,ha egy pár egyik tagja otthonülő,visszafogottabb típus,a másik bulizósabb társaságkedvelő?

Figyelt kérdés
Pár hete találkozgatok 1 lánnyal ő bulizósabb tipus,viszont abszolut jóindulatú,kedves,pozitív,vidám,kultúrált,szereti az embereket, én kicsit visszahúzódóbb tipus vagyok,sokszor szeretek olvasgatni történelmi témákban,filozofálgatni,persze kirándulni szívesen eljárok,nem különösen szeretem az embereket és nem vagyok túl pozitív se. Mondtam is a lánynak ezeket, de őt nem zavarja valamiért kedvel engem így is.Én koncertekre ,bulikba nem szívesen járok,viszont ezek ellenére nekem is bejön a lány ,mert nagyon pozitív. Csak nem tudom hosszú távon,hogy működne?
2023. ápr. 2. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos semmi jó nem lesz belőle. Míg ő bulizna, hívna te nem mész, közben kérdik a barátnői, barátai "pasid merre van?"....voltam ilyenben, főleg úgy, hogy a nagy Ő volt számomra ő. Rengeteg dologban passzoltunk, és csak pár dologban nem, de pont azokban nem, amiktől új élményeink lettek volna stb.

Szomorúan tekintek, emlékszem vissza....már mennék bulizni vele, már mennék diszkóba is, házibuliba, szülinapra, mennék a barátaival bandázni koncertre, kocsmába stb....de ez a hajó már elment....:(

2023. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megembereled magad s el mész vele időről időre ilyen helyekre is, könnyen működhet.
2023. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávon nálunk házassághoz és gyerekvállaláshoz vezetett. 8 éve vagyunk együtt, elég jól tudunk működni és azt kell mondjam még jól is jön, hogy olykor kirángatjuk egymást a másik komfortzónájából. Alkalmazkodás. Most te engedsz, legközelebb a másik. Ennyi. Meg aztán az emberek folyamatosan változnak. A férjem 8 éve egy óriási parti huligán volt. Minden hétvégén szinte buli, haverok... Ugyanaz járt a fejemben, mint neked. Idővel viszont lecsengett ez a fázis, ahogy leszokott az normál esetben mindenkinél. Szép lassan mindenki megállapodott a baráti társaságban, mindenhol érkezni kezdtek a gyerekek. A férjem meg nagy kert kedvelő lett. Szoktam is rajta röhögni, amikor a kis konyhakertjében mókol, hogy gondoltad volna ezt 6-8 éve "papa"? :D

Én meg nyitottabb, társaságra éhesebb lettem a babánk érkezésével, így gyakran vannak vendégeink. Kicsit kiegyensúlyozódtunk, sokat változtunk, simultunk.

Jól tud működni, csak meg kell találni a közös utat a cél felé.

2023. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!