Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámulja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulja a barátnőm rendszeresen az exét a konditeremben?

Figyelt kérdés

Nem is rendes ex, csak pár randi volt Tinderről (pletyka szinten tudom, kisváros…).


Néha edzés közben ha egy időben vagyunk ott mi meg az ex azt veszem észre, hogy bámulja a barátnőm, mindig olyan gyakorlatokat csinál, hogy rálásson.


De lehet bebeszélem magamnak és csak féltékeny vagyok?


jún. 18. 20:04
 1/9 tgt ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszik neki?
jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de engem nagyon zavarna, hogy az exe dudorodó izmait lesi :(
jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte 100% hogy testileg az a srác az esete. Csak neked mondjuk jobb a személyiséged. Ennyi van semmi több.
jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Visszamenne hozzá minimum szexre.
jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Személyiség ide vagy oda, nekem ne bámuljon mást 😔
jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Hamarosan helyet cseréltek az ex-el. Csak rád nem fog így nézni, max ilyen szánakozó félmosollyal ("ex"-el közösen, aki viszont telepofával röhög rajta, amikor alig tudod megcsinálni a legkönnyebb gyakorlatokat is.


"Kevés vagy, mint süketek meccsén a sípszó!"

jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert odavan érte.
jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alá fog verni olyat mint a huzat
jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!