Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsertodnel,ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsertodnel,ha a barátod másik pályaudvarra megy ahelyett,ahol épp vagy? Nem volt figyelmes,te varnad X pályaudvaron,de ő elmegy y- ra. Aztán mikor megérkezik érted a jó helyre,nem kér elnézést. Bántana ez?

Figyelt kérdés
jún. 16. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem esne jol de nem haragudnek meg . Nemkell ennyire a szivre venni minden aprosagot. Ertekeld h elment erted.
jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként jót nevetnék vele együtt (nem rajta) és lenne az utódoknak egy újabb vicces sztorink.
jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Te itt csak önigazgatás keresel hogy okkal tudj rá haragudni de gyenge vagy és nem mersz rá haragudni a nélkül hogy egy 100 kg malac fejű leszbikus feminista igazat adna neked.


Így mind a ketten nyertek te kapsz muníciót hogy haragudj ő pedig ki b@szik veled és a pasiddal és erre fog este masztizni.


Az internet csodái....

jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
2# Csak a nők nem képesek erre, lecsesznek ezért is...
jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jupijé, igazán "remek" kapcsolat lehet ahol a felek egymás között nem képesek egy ilyen egyszerű kérdést megbeszélni. Helyette a másik háta mögött puffogva, vadidegen emberektől várnak önigazolást 😂
jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Csodálkoznék, hogyan lehet ilyen életképtelen. Már abból, hogy honnan jövök, elvárom, hogy tudja, melyik pályaudvarra érkezik a vonat.

Ha nem párkapcsolat, akkor nem sokat törődnék vele: szórakozott művészlélek típus, ennyit gondolnék róla. Párkapcsolatban viszont a megbízhatatlanság fényes jele lenne, szóval nagy mínusz.

jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
#6 miss tökéletes 😂
jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem bántana, veszítene a tekintélyéből előttem. Egyrészt a butasága miatt, másrészt hogy nem kér elnézést.
jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tulajdonított ennek nagy dolgot, hogy ezt eltévesztette, ezért nem mondta.

De azért tudatosan volt bunkó, mert ha tegyük fel a fönöke lett volna az, akit megvárat emiatt, hogy ezt benézte, annak nem felejtette volna el mondani, hogy elnézést.

Téged nem tekint olyan fontos személynek, akitöl tartania kéne, és nem is szerelmes beléd. Ha az lenne, akkor félne, hogy elveszít, rossz bemyomást kelt.

Legközelebb, ha miattad van valami gikszer, te se szólj semmit.

jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonlo. Pasi letere eltevedt. Es csak rohogtem. Parszor cikiztem vele de semmi komoly. Meg vele vagyok.
jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!