Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig nekem kell őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig nekem kell őt ölelgetnem elalváshoz? Mit csináljak, hogy fordítva is működjön legalább néha?

Figyelt kérdés
A kiskifli-nagykifli pózban mindig ő a kiskifli, vagy épp mindig ő fekszik a mellkasomra, és én ölelgetem őt. Ez a kettő a leggyakoribb pozíciónk elalváskor. Jó lenne néha, ha fordított lenne a felállás, de ebben annyira nem partner a barátnőm. Ha kezdeményezem, hogy fordítva legyen, akkor nem érti, ha meg mondom neki, hogy legyen már egyszer fordítva, akkor mindig azzal jön, hogy de neki jó úgy, ahogy általában szoktunk lenni, nem szeretne változást.
jún. 14. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hiszem, hogy amikor két ember ilyesmin kap össze, nem értenek egyet mert az egyik felhánytorgatja, hogy mindig ő öleli a másikat míg azt nem érdekli a helyzet, nem akarja megölelni akkor az a kapcsolat nem sokat ér...
jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Én szoktam néha nagykifli lenni, de az kényelmetlenebb, mint kicsinek lenni. (Páromnak nem, csak azért alszunk néha így, mert ha kint alszunk el a kanapén, akkor ő fekszik kívül és nézi a tévét, én meg bentebb és ilyenkor én ölelem át.) Pedig mi kb ugyanolyan magasak is vagyunk, ha a barátnőd kisebb nálad, akkor pláne rossz lehet.
jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Na én meg örülnék ha egyáltalán hozzám bújna valaki 😂
jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mutasd meg ezt a kérdést a párodnak.
jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1 Nem kaptunk össze, nincs semmi felhánytorgatva, csak jól esne, ha néha fordítva lenne. Ő meg ragaszkodik a megszokotthoz.

#2 Alacsonyabb nálam, de nem tudom, hogy kényelmetlen lenne-e neki, ha ő lenne a nagykifli. Igazából én azzal is "beérném", ha én bújnék hozzá, és ő ölelgetne. :D

jún. 14. 22:55
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Hát akkor nem akar. Ha neked ez nagyon fontos, nem tudsz mit csinálni.


(Nekem amúgy fáj, ha a fejét a mellkasomra teszi a párom. Nehéz a feje plusz nagy a mellem.)


De lehet neki ez nagyon "anyukás"?

jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
*nem tudsz mit csinálni, mást kell keresni, ez lemaradt.
jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Úgy nincs meg az a biztonságérzés sem, meg a pasik nagyobbak is szélesebbek is, nem is olyan.

Meg egy pasi felé nincs is baabusgatás érzés sem bennem.

jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem érezném jól magam fordított helyzetben. Nem a kisfiammal alszom, hogy a fejét a mellkasomra tegye😁

A férfi mellkasán a nő feküdjön, és a kiskifli -nagykifli is úgy jó, a a férfi védelmezöen a nagykifli. Méretéből adódóan is fura lenne fordítva.

jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy működik ez, én szeretem hátulról átölelni a párom, akkor is, ha fele akkora vagyok, de ehhez erős férfi kell, aki nem fejlődik vissza kisgyerekbe emiatt.
jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!