Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

én egy olyan fiú vagyok aki sehol nem érzi jól magát és nem szereti önmagát vissza húzódó .bizalmatlan .ömbizalom hiányos

és összesen van kb 5 barátom, és 1 lány barátom netről .

nem járok ki szórakozni csak vidéken ahol lakom oda járok ki nagyon ritkán de ahova megyünk a környékről lenéznek néha lányok is de mivel itt én már looser nek vagyok elkönyvelve náluk esélyem sincs szerintetek mért nincs barátnőm azért mert csúnya vagyok vagy ezek miatt az okok miatt


2010. okt. 30. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Amúgy a loser az egy o-val van írva.
2010. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintetek mért nincs barátnőm azért mert csúnya vagyok vagy ezek miatt az okok miattszerintetek mért nincs barátnőm azért mert csúnya vagyok vagy ezek miatt az okok miatt?
2010. okt. 30. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem kezdj el másképp élni lehet megszereted a bulikat is meg barátkozni azt nem nehéz meg kicsit igyál buli elpőtt lazulj el és talán még vmi csajt is összeszedsz és ez téll így van.
2010. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szépség az csak nézőpont kérdése. És nem csak a ki8nézet számít. Én nekem most lett az első pasim. Nem a világ legjobb képű pasija de nem isronda olyan átlagos. De nagyon megbízható figyel rám és SZERET. Én ettő a kapcsolattó kaptam önbizalmat. Ő ez első pasim. Én se igazán járok bulizin egyébként. És ha teteszi egy lány próbálj meg kezdeményezni. Ha meg abból indulok ki hogy lusernek tartanak akkor nincs mit vesztened ha így gondoldol max kiderül hogy nem is ezt gondolja ő rólad.
2010. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!