Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom miért mondja azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért mondja azt, hogy az exe jobb, mint én?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ti is azt gondoljátok, hogy munkanélküliként tényleg szerencsétlen vagyok. Azt mondta az exe legalább sokkal ügyesebb, mint én, és jobban is talált magának munkát, mint én, míg én meg nem vagyok képes semmire sem. Kerestem amúgy, de még nem találtam, így még a barátomnak se vagyok képes bizonyítani mennyit érek.
jún. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te ezek után meg akarsz neki felelni, akkor az exe tényleg jobb volt. Mert ő már nincs vele.
jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"még a barátomnak se vagyok képes bizonyítani mennyit érek."

Attól hogy nem találsz munkát, nem is érdemled meg a feltétlen szeretetet és tiszteletet? Ő inkább lelomboz, megaláz téged, ahelyett, hogy megtanítana akkor állást találni, ha annyira jól tudja. És máshoz is hasonlítgat téged, ami teljesne értelmetlen, mert másik ember, másik élettel. Menjen az exéhez akkor, minek van veled? Ahelyett hogy rinyál és panaszkodik.


Te pedig nem tudom miért szeretsz ilyen toxikus kapcsolatban lenni, miért élvezed ezt.


Én SOHA az életemben nem mondanék a páromnak olyat, amit ő neked.

jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kerdezd meg tőle, hogy miért nincs az exével?Tán nem kellett neki SEM?Így kérdezd meg.😊
jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erős. Ha ilyet mondana nekem a párom, szakítanék. Önérzet? Nem. Csak minek van velem, ha nem vagyok neki elég jó? 🤷🤷🤷
jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy igazi bunkó kretén.


Te meg nála is ostobább vagy ha neked ő kell.


Ha igen...noss akkor összeilletek.

jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mucika, ha ilyet mond a pali, akkor azt kell mondani, hogy: "én leszek a következő exed." Aztán fogod magad és lelépsz, mert ez egy tapló. Ilyet jóérzésű ember sosem mond a párjának.
jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert nincs semmi önbecsülésed és boxzsáknak tart. Nem szeret és egyáltalán nem tisztel, ezt viszont te is tudod.
jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő az, aki 3 éve írja ki a kérdéseit. A barátja csak viccelt..rá szól, hogy miért eszik annyit, máskor meg miért nem eszik többet..rá szól, ha este wcre mer menni...már unalmas. Meg lett mondva, hagyd ott. De te nem is akarod. Akkor ne írd ki ide a kérdéseid.
jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!