Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a párom, hogy nagyképű leszek?

Figyelt kérdés
Két hete államvizsgáztam és szerinte, ha kézbekapom a papírokat fenn fogom hordani az orromat. Szerinte így is nagyképű vagyok, mert ha más a véleményem mint neki, akkor is ezt mondja. Hozzáteszem, hogy a vizsgára készülést sem könnyítette meg, mindig nyavajgott, hogy nincs kaja, meg rend. Kemény vizsga volt így, munka és gyerek mellett. Én örültem mikor vizsgázott és sikerült neki, még tanulni is segítettem, örültem, hogy egyél feljebb tud lépni, kényelmesebb munkája lesz. Meg szerinte, ha többet keresek majd neki nem fog jutni belőle. Egyáltalán nem hencegek vele, hogy meglett a vizsga, ha kérdezik megmondom, ennyi. Örülök mert a családban én vagyok az első diplomás, gyerekként is arra készültem és tanultam sokat, hogy meglegyen. Sajnos csak felnőtt koromra lett meg a lehetőség egyetemre menni, de így is örülök.
jún. 14. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez alapján elég alaptalanul gondolja.

" Meg szerinte, ha többet keresek majd neki nem fog jutni belőle. "

Ha ő többet keres, jut neked belőle?


"és szerinte, ha kézbekapom a papírokat fenn fogom hordani az orromat."

És akkor mi lesz? Megbeszélitek, és "lenn" hordod az orrod majd, tehát normálisan fogsz viselkedni.

jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Mert Magyarországon köztudottan a diplomások keresnek a legtöbbet. Pfff...


Én nem értem, mire kéne fennhordani az orromat, mert van egy papír a kezemben. Te érted? :D

jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sugall róla a kisebbségi komplexum.
jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd meg azzal, hogy kőművesként sokkal többet keresnél :D
jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Azért csináltam meg, hogy növeljem az esélyeimet a munkaerőpiacon. Végeztem sok évig fizikai munkát is, de a munkám során látom az idősebbeket, akik fizikai melósok, hogy szét vannak már nyugdíj előtt. Sokan meg sem érik. Gondoltam, hogy ha idősödök könnyebb meló fog kelleni.
jún. 14. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Féltékeny.
jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ösztönzöm a tanulásra, de teljesen elzáekózik előle.
jún. 14. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a válsz, sérti az egóját, hogy tanultabb vagy. Az ilyet nem értem amúgy abszolút. Saját párodra féltékenynek lenni. Nagyon gáz.
jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pf...kár volt ezzel az emberrel lecövekelned, láthatóan túlnőtted. Ambícióban, kitartásban és sikerben is, amit ő a lehető legtahóbb módon reagál le: nem vele dörül, nem támogat, hanem lehúz. Vele maradva kár volt az erőfeszítés, mert nem fogsz tudni élni vele. Miért? Mert már most a szemedre veti. MAjd az lesz, hogy nem fogod tudni vele megosztani a sikeredet, mert félsz, hogy ilyen hepciáskodást levág, majd nem tudsz plusz energiát beleölni abba, hogy feljebb lépj a ranglétrán, mert hőbörögni fog , és úgy általában: ha több pénzt keresnél, megkeserítené az éltelt is a szádban, amit azon vettél. Igen kellemes, kisebbségi komplexumos farok, aki mellett majd titkolhatod a sikereidet. Ne legyen igazam!
jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!