Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem mutat be szüleinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem mutat be szüleinek, de en is felvetettem neki, hogy lehetne találkoznia az én szüleimmel, húzódozik. Mit lehet tenni? (27N)

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt. Az én családom hatványozottan rosszabb az övénél, válnak szüleim, húgom sosem fog tud i egyedűl élni, szóval megértem, ha őket nem akarja, de a saját szülei közel laknak, elég sokat látja őket, de el se mondta nekik, hogy vagyok, mert meg akar kímélni tőlük, azt mondta.


Barátnőm szerint ez nem oké, mert én már többször is kifejeztem neki hogy ez nekem fontos lenne, hogy legalább az én családom lássa, mégsem foglalkozik azzal, hogy a kedvemben járjon. Plusz hogy gondolta, a végtelensegig nem tud titkolni.



jún. 13. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idődet vesztegeted. Sajnos te többet remélsz ettől a kapcsolatottó, mint ami valaha is lesz.
jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Én szégyelltem az otthonom körülményeit, mert nem lakunk szép körülmények között, és a családom is inkább bolondosok, de nagyon szeretnivalóak.

A páromnak nem akartam bemutatni akár hónapokon keresztül, mert ugye szégyelltem. De anyu meg sírt, hogy nem mutatom be nekik, mert szégyellem őket. Nyilván nem szégyellem anyuékat, csak a szituációt, mert a párom azért jobb körülmények között él és normálisak. A párom is kiváncsi volt már rájuk, ezért nem halogattam tovább.

Tehát közel 1 hónap múlva mutattam be nekik, mint ő, ő 5 nap múlva az összejöttünktől’ számítva mutatott be engem.

jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a pasit és inkább magaddal foglalkozz. A soraidból is süt az önbizalomhiány és önértékelési probléma, tudom közhely, de amíg magadat nem becsülöd, addig más sem fog értékelni. Szerintem csüngsz eléggé és a pali elvan veled, amíg nem jön jobb. A te korodban 10 hónap után az összeköltözésen kéne gondolkodni, ha családot akarsz, nem azon hogy egyáltalán bemutassátok egymást otthon... ez nagyon komolytalan, ne húzd vele az időd.
jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem csüngök, mert heti 2-3 alkalomnál többet nem találkozunk...
jún. 13. 18:05
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha érdekel valakit kaptam egy olyan választ tőle, hogy őt abszoltúte hidegen hagyja ez a családlátogatás dolog. Majd másnap elmesélte, hogy miket rakna fel, alakítana át a lakásban. Aztán én is elmondtam, nekem mit kellene alakítanom a saját lakásban. Ez egy picit gáz
jún. 15. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!