Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem mutat be szüleinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem mutat be szüleinek, de en is felvetettem neki, hogy lehetne találkoznia az én szüleimmel, húzódozik. Mit lehet tenni? (27N)

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt. Az én családom hatványozottan rosszabb az övénél, válnak szüleim, húgom sosem fog tud i egyedűl élni, szóval megértem, ha őket nem akarja, de a saját szülei közel laknak, elég sokat látja őket, de el se mondta nekik, hogy vagyok, mert meg akar kímélni tőlük, azt mondta.


Barátnőm szerint ez nem oké, mert én már többször is kifejeztem neki hogy ez nekem fontos lenne, hogy legalább az én családom lássa, mégsem foglalkozik azzal, hogy a kedvemben járjon. Plusz hogy gondolta, a végtelensegig nem tud titkolni.



jún. 13. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom de ez sosem jelent jót. Valószínüleg szégyell téged, nem gondol komolyan vagy van más is képben.
jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

"Valószínüleg szégyell téged"


Szerintem sokkal nagyobb esély van rá, hogy a családját, vagy esetleg a lakhatási körülményeiket szégyelli.

jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nincs màs a képben, tudom hogy nem férne bele az idejébe. Túl független típusnak tűnik, ha 8 napig nem lát, akkor is azt látom rajta, hogy persze, örül, hogy újra sikerül találkozni. De annyira mintha nem vágná agyon a dolog.


Két hete egy pár napra elmentünk nyaralni. Láttam hogy nagyon jól érzi magát, tenyleg extra szuper volt minden, mint egy mézeshetes pár, olyannak ereztem magunkat de annyit se mondott utána, hogy reméli lesz még ilyen.


Szerintem ideje lenne rákérdeznem, hogy nagyon bizonytalannak tűnik. Persze, megèrtem, hogy van olyan lány, akinek sokkal több, jobb az élete... nekem valóban hianyzik számos dolog, ami korombeli nőknek még megvan. De ettől független haladok a dolgaimmal, következő cél egy jogsi lesz, befejezni a továbbképzéseim, de utana már az kéne jőjjön hogy házasság, gyerek. Ez körülöttem minden korombeli lánynak, kollegának már megvan, így önbizalomhiányos is vagyok. Plusz nem vagyok egy tüchtig háziasszony, néha szalad a lakás bevallom, de csak egy szintig. Szóval valahol megértem, hogy ennél jobb partik is léteznek

jún. 13. 14:24
 4/15 A kérdező kommentje:
Most voltam baràtnőmnél, hitel nélkül tudtak venni egy kocsit 8 millió forintert. Látnátok a lakását, élére van állítva minden... Egyszerűen fényévekre vagyok ettől a színvonaltól árban, összeszedettségben, mindenben...
jún. 13. 14:26
 5/15 A kérdező kommentje:
2-es elvileg a személyiségüket. Egy 200 nm-es kertes házban laknak, ezerrel zajlik a kerkiépítés és láttam rola képeket, tök szép
jún. 13. 14:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám….le is írtad, hogy “nem vágná agyon a dolog” tehát nem annyira érdekled.
jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani. Elvégre nem vesz téged komolyan lényegtelen mi az oka.
jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es ez rendes tőled. Felesleges szapulnom magam, nem tart mindenki ugyanott az életben ettől meg valaki komolyan vehetne és akarhatna, mert tudhatná hogy nem tartok örökké itt, a csaladomtól messze lakom, a beteg húgom sem az én dolgom... ettől még nem kéne szégyelljen senki. :(
jún. 13. 14:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ő téged igazán szeretne akkor nemhogy szégyellne hanem qrva büszke lenne arra, hogy iparkodsz, céltudatos vagy. Az a bibi, ott van a kutya elásva, hogy nem szeret téged, minden más csak annak a tünete/jele. Érted?
jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is mondta ki soha, hogy szeret. Valahogy egy kapcsolatban szerintem nem elég csak a tetteket vagy a szavakat nézni, hanem mind a kettő kell. Ha bizonyos dolgok nincsenek kimondva (pl: hogy akar velem közős életet, vagy a szeretlek szót), akkor nem sokra megyek azzal, hogy megcsinál/megtesz olyan dolgokat értem, ami szerintem pont hogy nem fontos, nem feltétlen kell egy kapcsolatba. Ami meg szerintem kéne, az nincs, ahogy mondod, ezek jelek.
jún. 13. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!