Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy néha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy néha nagyon szeretem, néha meg szinte kimegy a fejemből?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal , mikor velem van akkor érzem h nagyon szeretem ,de mikor nem találkozunk vagy 2-3 napig szinte azt is elfelejtem h van (najó ez nemigaz nem így értem .. szal nem vok zakkant vagy ilyesmi x) csak olyankor mintha kicsit közömbös lennék...) De van úgy hogy rámjön valami és képes lennék egy smst küldeni neki éjjel 3-kor hogy "Szeretlek" "Hiányzol" ... Nemértem magamat ...(nemvárom el hogy ti megértsetek ha énse értem magam szal nemkellenek az ilyen ostoba válaszok..csak kiváncsi vagyok hogy ki hogy van vele...)
2009. jan. 6. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes dolog,mert mindenkinek szüksége van egyedüllétre, saját programokra!Ha éjjel 3-kor van kedved smst írni neki, írj,ha nincs kedved talákozni,ne találkozz!Ne aggódj ez így van rendjén!
2009. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Velem is ez van pontosan, ahogy leírtad :) Megértelek.


Nem tudom miért van, nekem azt mondták még gyerek vagyok és majd később ha érett nő leszek nem leszek ilyen, akkor már komolyabban veszem majd. Hát ebben nem vagyok biztos, de ki tudja.


Én konkrétan elfelejtem néha, hogy van valakim, ha meglátok egy nagyon szexi srácot :D meg sokszor el vagyok egyedül is, élem az életem és eszembe se jut. Máshoz van kedvem. Máskor meg minden nap vásárolgatok neki kis ajándékokat elviszem vacsizni meg minden hülyeség :) És állandóan vele akarok lenni.


Rám is rám jön néha, hogy egyszer csak hatalmas szeretethiányom lesz így hajnali 3-4 körül és felkeltem a hívásommal, hogy beszélgessünk már, vagy találkozzunk :D máskor meg annyira nem érdekel mit csinál.

Szemétség, de én sosem titkoltam, hogy milyen vagyok, tisztában van vele.

2009. jan. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy én éjjelre kikapcsolom a telefonomat.
2009. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor kapcsolom be ha pl. a barátomat fel akarom hívni :D mert egyébként engem ne hívjon senki éjszaka :D még nappal se...
2009. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!