Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti egy fának, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti egy fának, vagy egy nőnek mondanátok el az érzéseiteket előbb?

Figyelt kérdés
Fontos, a nő nem a barátnőd, és nem vagytok barátok!

#érzelem #Fa vs nő #Férfi érzelemkifejezés
jún. 7. 19:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. Mi az eredete? Én tiktokon láttam valamit, de nem hiszem hogy az volt az. A cél csak kíváncsiság, érdekel hogy más is a fát választaná e inkább, mint egy nőt.
jún. 7. 20:52
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Már lejárt lemez. Vettük, eddig is utáltátok a nőket, most meg még jobban, mert nem akarnak megerőszakolva lenni. (Ja, a nők leszarják, hogy nem akarjátok őket a nyomorotokkal fárasztani, szóval valami jobbat is kitalálhattatok volna ennél.)
jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12. Én nem utálom a nőket. Ellenben hogy várod el, hogy ne keretezzék a férfiak férfigyűlöletnek, a férfi vs medve kérdést, ha rögtön le nőgyűlölőzől valakit aki felteszi a fa vs nő kérdést?

Most aztán tényleg azt játszatók, hogy minden kérdés probléma, amit nem ti tesztek fel.

jún. 7. 21:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el azokat a kommentjeidet, amit a feministás kérdéshez írtál. Tanulj magadtól kicsit.


Vagy legalább rejtsd el a neved, ha trollkodsz.

jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12

Ez nem tudom kiknek szólt pontosan, de én pl. nem utálom a nőket. Ez annyira naív hozzáállás szerintem, azt hiszed, hogy a nők ugyanolyanok? Nagyon sokféle személyiségű nő (és amúgy férfi is) létezik, nagyon korlátoltnak kell lenni ahhoz, hogy nem alapján utáld a fél emberiséget

1-es voltam

jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14. Milyen feministás kérdésre gondolsz? Egyáltalán nem értem mire akarsz kilyukadni.
jún. 7. 21:43
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt ott lejjebb egy kérdés, hogy a nők nem akarnak meg nem is szeretnek már főzni, mosni, takarítani, na jött a sok elmebajos feminin nő, és kihozták a kérdezőt egy pszichopata őrültnek, aki csicskát keres, miközben semmi ilyesmiről nem is volt szó a kérdésben.
jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!