Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, hogy chaten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy chaten szedek fel pasikat?

Figyelt kérdés
És elárúlom nekik, hogy koccintóst szoktam inni, hogy berúgjak és jól érezzem magamt egy picikét.Sajnos nagyon szar a fizetésem,másra nem telik, és ettől tudok megnyilni.
2010. okt. 30. 04:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy mire szeded fel őket. A chates csajokról sok jót nem lehet hallani, így ne legyél meglepődve, ha ezt hallva azonnal elítélnek. Gondolom magányos vagy kicsit, és így szerzel társaságot, de attól még nem kell megdugatni magad. 22/f
2010. okt. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenáron berugni, elég, ha csokit eszel
2010. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a kérdésnek és magyarázatodnak semmi köze egymáshoz, remélem, te is érzed. Az hogy mit iszol, a te dolgod, az hogy elárulod, az nem jelent semmit. Chat-en én még normális pasit nem igazán láttam, de ha t találsz, akkor jó neked.

Nem baj, csak legyél óvatos velük, ki tudja ki mit lódít magáról.

2010. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ki mondta,hogy baj?
2010. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cseten sok parasztot talál az ember akik akármit mondhatnak magukról. Eleinte próbálnak közel kerülni hozzád azt hiszed jófej aztán találkozni akar közben meg egy szpihopata és megerőszakol az első bokorban :D Bár remélem nem jársz így.

Régen én is cseten kerestem a társaságot akkor 10ből csak 5en kezdték úgy a beszélgetést hogy "helló camsex?" amióta a számuk 10/9re esett inkább hagytam. Na meg életben jobb társaságot szerezni.

Am az is közrejátszott hogy megismertem egy srácot tök jó fej volt (hálistennek) az ország túloldalán lakott.Mindent megosztottam vele stb aztán kezdett kiütni rajta hogy igazából milyen már kezdte azt kérdezgetni hogy lefeküdnéke vele meg hogy már gyűrűs menyasszonyt is elcsábított szval biztos megdugna engem is (akkor 13-14 éves lehettem) o.O aztán az tette be az ajtót hogy meghekkelte a gépem meg szórakozott velem szval jobb vigyázni. Járhattam volna rosszabbul is. Inkább a valóéletben szedj fel pasikat zsákbamacskát nem éri meg venni

18/L

2011. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mert pedofil lehet és megerőszakolhat
2011. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉN ISMEREK NETRŐL TELJESEN NORMÁLIS PASIT, SŐT NORMÁLISABB MINT AZ AKIT SZEMÉLYESEN ISMEREK!!!!!!!!!!
2011. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond a chaten v társkereső oldalakon való ismerkedéssel.
2011. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!