Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ilyenkor mit csináltok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ilyenkor mit csináltok?!

Figyelt kérdés

Lényeg annyi, hogy most vagyok tizedikes. Ráadásul lány.:D Jöttek a gólyák ugye év elején, és konkrétan fel sem tűnt, hogy van egy Adonisz köztük.

Nem foglalkoztam vele, hiszen gondoltam úgy sem lenne esélyem, meg hát mekkora gáz lenne, hogy egy évvel idősebb a csajszi mint a srác.

Egyszer beszélgettem a barátnőmmel, elfordultam valamit megnézni, és azt vettem észre, hogy bámul. De az a tartós bámulás, tehát tuti nézett már egy ideje. Aztán ez a jelenség egyre gyakoribb lett. Én próbálom játszani a nemtörődömöt, de ha elmegyünk egymás mellett, vagy csak éppen ő is kinn van a folyosón esetleg az udvaron, akkor is érzem magamon a tekintetét, anélkül, hogy ránéznék. Kábé soha nem viszonozom a pillantásait, és ez szerintem jó taktika.

Tehát szerintetek bejövök neki? Esetleg kezdeményezésre is van valami esély az ő oldaláról?

16 éves leányzó.


2010. okt. 29. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha teljesen azt játszod, h nem jön be neked ne is várd, hogy oda mennyen... nem muszáj odamenni, csupa azokat a tipikus női jeleket kéne neki sugároznod:) ne kerüld el a tekintetét direkt, ne fordulj hátat neki...sőt keresd =) hidd L előbb vagy utóbb venni fogja a bátorságot és odamegy:D Lehet full hülye dumával de nem ez a lényeg :)


Emiatt a dolgok miatt mint pl amit te csinálsz vele megy el a legtöbb srácnak a kedve a kezdeményezéstől.


U.I. pont, hogy rossz a 'taktikád' :)

2010. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!