Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ilyenkor mit csináltok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ilyenkor mit csináltok?!

Figyelt kérdés

Lényeg annyi, hogy most vagyok tizedikes. Ráadásul lány.:D Jöttek a gólyák ugye év elején, és konkrétan fel sem tűnt, hogy van egy Adonisz köztük.

Nem foglalkoztam vele, hiszen gondoltam úgy sem lenne esélyem, meg hát mekkora gáz lenne, hogy egy évvel idősebb a csajszi mint a srác.

Egyszer beszélgettem a barátnőmmel, elfordultam valamit megnézni, és azt vettem észre, hogy bámul. De az a tartós bámulás, tehát tuti nézett már egy ideje. Aztán ez a jelenség egyre gyakoribb lett. Én próbálom játszani a nemtörődömöt, de ha elmegyünk egymás mellett, vagy csak éppen ő is kinn van a folyosón esetleg az udvaron, akkor is érzem magamon a tekintetét, anélkül, hogy ránéznék. Kábé soha nem viszonozom a pillantásait, és ez szerintem jó taktika.

Tehát szerintetek bejövök neki? Esetleg kezdeményezésre is van valami esély az ő oldaláról?

16 éves leányzó.


2010. okt. 29. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valamiért nagyon néz.szerintem tetszel neki;)
2010. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak gyönyörködik :)

De az tuti, hogy kezdeményezni nem fog. Az ilyen korú fiúk mind nyuszik :)

2010. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és beszélgess vele
2010. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentelőknek! (: Mellesleg nem tudom. Nem gáz, ha oda megyek? Meg lényegében elég feltűnő lenne, ha én állítanék oda, egy nagyon átlátszó szöveggel...Az úgy mond női titokzatosságot, sőt a büszkeséget nem szeretném elveszíteni. Tehát halott ügy, azt hiszem...:(

Viszont egy jó pont már született! Nyelvi előkészítőbe járok, tehát akkor fogunk érettségizni, amikor ők. Talán idősebben több esze lesz, és meghódít! Remélem..(:

2010. okt. 29. 23:25
 5/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg bejössz neki :)

csak én ilyenkor azt hiszem hogy valaki azért néz hogy nézem-e nem azért hogy tetszenék-e neki :D ez is benne lehet a pakliban..

2010. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz, ha idősebb a nő

nekem bnőm 17 én 16 vok én 10.es bnőm 12.es

én ő kezdeményezett

ha gondolod myvipen avyg vhol írj neki egy levelet, és ott kezdődhet a dolog:D

2010. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

várnál az érettségiig? jól vagy te? :D menny oda hozzá valami indokkal (pl. tudja, hogy hol van xy tanárnő, v akármi..). első lépésnek megteszi :D

L/16

2010. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Júúj köszönöm szépen ismét!(:

Mellesleg tényleg nincs más választás, oda kell menni..

Na majd összeütök valami speckó szöveget. Pl hol ez meg ez a terem satöbbi.:D

De olyan kis aranyos...képzeljétek, néha még menőzik is előttem. Gyakran beszél hangosan a közelemben, meg vihog. Nagyon édes!(:

De nem tudom..na mindegy még gondolkodom ezen a dolgon.

De tényleg köszii!(:

2010. okt. 30. 09:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 9.es vagyok, és az idsősebb csajok jönnek oda kb 10-11-12.esek hogy milyen aranyos vagyok, meg h megsimogathatnak-e meg hogy adok-e puszit xD szal nem röhejes, én birom az idősebb csajokat, ő is bírná. :D
2010. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tetszel neki, az tuti...

:D

2010. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!