Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ilyenkor? (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ilyenkor? (lent a többi)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,és még nem volt soha barátom.Önbizalmam sincs túl sok,főleg hogy van rajtam 5-6 kiló felesleg,ami nagyon zavar...viszont komolyan megőrülök,mert annyira jó lenne,hogyha lenne valaki,aki átölelne és aki szeretne engem,és aki vigyázna rám.Veletek is volt már ilyen? Ti mit csináltok ilyenkor? nincs ennél elkeserítőbb érzés.. :( És kérlek ne gyertek a korommal,hogy még nem való nekem,mert nem tehetek róla,ezt érzem,és kész...
2011. máj. 9. 22:00
 1/10 A kérdező kommentje:
és egyre csak sportolok és egészségesen eszek,hogy lefogyjak,mert az is nagyon zavar,és ez még egy plusz nyomás..és már nem bírom
2011. máj. 9. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor abbahagynám a sírást meg az önsajnálást, és lefogynék. Nem olyan nehéz az.
2011. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ameoland ***** válasza:
5-6 kiló? ..babahusi. amikor annyi idős voltam mint te, akkor legalább 40 kiló felesleg volt rajtam. Lelki problémák.. ez van, és egy idő után beletörődtem, hogy nem kellek senkinek, és amikor a holtponton átjutottam, boldogabb voltam, és lefogytam 25 kilót. Ugyan nem a megváltozott külsőmnek köszönhetem, de most, 17 éves koromra lett barátnőm, és nem azért, hogy számomra hiánypótlás legyen, mert megfogadtam, hogy önszántamból nem keresem a szerelmet soha, de barátnőm bátran merném lelki társnak nevezni.
2011. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem sírok,nem is önsajnáltatás akart ez lenni,csak nagyon rossz..és amint írtam,most kezdtem fogyni
2011. máj. 9. 22:07
 5/10 anonim válasza:
ha 10-12 kg plusz lenne rajtad is ugyaitt lennél, ugyanis az ilyesmi fejben dől el, nem a kilóktól függ.. ;)
2011. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom,csak nagyon zavar,hogy mindig a barátnőmet nézik meg,ő meg dicsekszik,és nem venné észre,h ez nekem nagyon rossz érzés.mert oké,hogy mondja 1-2 szer,de ő mindig mondja...
2011. máj. 9. 22:10
 7/10 ameoland ***** válasza:
Ez a gyerekkor.. most van valami olyanja, ami a másiknak nincs, és persze, hogy dicsekszik vele. Csak ha közlöd vele, hogy te örülsz a boldogságának, csak téged ez zavar ezért.. meg ezért.. és ennek ellenére folytatja, az nem barát. Az én szemembe semmiképpen.
2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igazatok van,és köszi a válaszokat

Hát majd egyszer csak lesz nekem is :)

2011. máj. 9. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Várod a sültgalambot?
2011. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen,még ha úgy is hagzott volna,sportolok,és próbálom fejleszteni az önbizalmamat,ja és ismerkedek ..ennél többet mit csináljak??
2011. máj. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!