Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden közgazdász srác ilyenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden közgazdász srác ilyenné válik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátom (22F) nemrég diplomázott Gazdálkodási és menedzsment alapszakon, majd utána felvette egy multi befektetési bankárnak, ennek már több, mint fél éve. Azóta minden hónapban legalább egyszer megnézeti velem IS a Wall Street Farkasát és folyamatosan abból idéz. Ha ez még nem lenne elég, folyamatosan dicséri Margot Robbie-t, hogy szerinte mennyire jó döntés volt erre a filmre. Ha ez nem lenne elég, beszerezte azt az undorító mellényt is, amit a Wall Street-i ficsúrok szoktak hordani és nem hajlandó levenni.


Ismerkedésünk elején teljesen normális volt, mostanra kifordult magából. Minden közgazdás srác ilyen lesz? Teljesen tanácstalan vagyok...



jún. 5. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem, csak a te párod.
jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

XD háát gondolom ez azért inkább egy ilyen phase és majd túl lesz rajta:D


Nálunk joghallgatóknál/jogászoknál a Suits lehet ilyen, egy ideig sokan Harvey Specternek képzelik magukat:D

jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Harmatgyenge trollkérdés egy pasitól.

Incelméteren 10/10, ott nyerő.

Egyébként meg szánalmas.

jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez azért nagyon erőltetett sztori volt.
jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Gazdálkodás és management szak után legfeljebb asszisztensnek vennék fel.
jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Te aztán biztosan a nagybetűs NŐ vagy a hozzászólásod alapján...Mindegy, ment az értékelés...
jún. 5. 22:01
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

:D :D :D valódi kérdés, sok ilyen arcot ismerek. Tömören az a helyzet, hogy kompenzál, én beszélgetnék vele erről.


Tippelhetek egyébként, a Morgan/Citi/Blackrock szentháromságban dolgozik?


1-2 év, és kiábrándul, belátja a munkája értelmetlenségét, és kinövi. Ha támogatni akarod, próbáld rávenni, hogy tolja bele ezt a motivációt és energiát egy CFA-ba.


Személy szerint én valódi "befektetési bankár" vagyok, mármint tényleg valódi front office, olyan projecteken dolgoztam, amiket a portfolio.hu is lehozott. A mellényt Budapesten nevetséges pózerkedésnek tartom, de kinek mi, én meg öltönyben járok, holott heti 1x vagy annyiszor se látok ügyfelet, ő valószínű azt tartaná túlzásnak.


Wall Street Farkasa egy rossz meme, mondjuk talán még mindig ártalmatlanabb mint az American psycho, az egyik legjobb barátom azt a filmet vette föl személyiségnek, de ő legalább kvant és rohadt sokat keres.


Margot Robbie-t én is korunk "szexszimbólumának" tartom, illetve a legszebb kortárs színésznőnek, de ezt soha sem dörgölném a feleségem orra alá.

jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
#5, 7: Kivéve, hogy ezzel a diplomával egy csomó minden mást is lehetne csinálni, nem csak pl a bankszektorban való elhelyezkedés vagy az adminisztratív munka. Az már más téma, hogy pályakezdőként XY diplomával, XY leszel csak az első munkahelyeden, mert más munkát nem kapsz vele, ez a legtöbb szakmában így van, nem lehet mindenki orvos, meg hasonlók. A kérdés pedig kamu, ha más nem is ezzel már elárulta magát: "felvette egy multi befektetési bankárnak".
jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Én jogásznak tanulok, és szó szerint Saul Goodman vagyok.
jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Én is jogásznak tanulok és mindenki csak Mike Ross-nak szólíthat.
jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!