Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LYÁNYOK, mit tegyek? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LYÁNYOK, mit tegyek? Ti mit tennétek? Csak ne lenne az az átkozott büszkeségem!

Figyelt kérdés

kezdtem épp összejönni egy nagyon aranyos sráccal,viszont a 4.randin (az első 3 randi nagyon jó volt)jött meg,és akkor nagyon görcsölök és kibírhatatlan vagyok a mensi első napján,szegényt nagyon megbántottam:S:((

viszont már bocsánatot kértem tőle többször is,ő azt mondta nem haragszik,viszont rendszeresen felemlegette és látszott h a lelke mélyén még nem bocsátott meg:S:( és ez nagyon sz@rul esett,és el kezdtünk veszekedni,dühömből azt mondtam h nem akarok vele többet beszélni meg stb:S:(

aztán megbeszéltük h akkor még is megpróbáljuk,de aztán megint felemlegette ami a 4.ranidn történt:( erre elköszöntem tőle és kiléptem:S:(

most mit tegyek? vele lehet h boldog tudnék lenni,de a büszkeségem nem hagyja h ÉN keressem fel és h kérjek tőle bocsánatot megint:S:(

ti mit tennétek?


2010. okt. 29. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt személyesen le kell zárni.

az hogy állandóan felemlegeti te meg kilépsz fél megoldás.

üljetek le és dumáljátok meg.

próbáld kontrollálni a büszkeséged, van amikor mind két félnek engednie kell.

ez a kapcsolatok 100%-ra igaz.

2010. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Charlie Manson ***** válasza:

Nem csak te vagy itt a bűnös, azért ő is lehetne egy kicsikét megértőbb. Ugyan nem tudhatom, hogy akkor miket vágtál a fejéhez, de mint írtad bocsánatot kértél, méghozzá többször is. Úgy tűnik, mintha itt nem a te büszkeséged lenne a gátló akadály a kapcsolatotok előtt, hanem inkább az övé.

Ha tényleg úgy érzed, hogy ebből lehetne valami. Tégy még egy próbát. De ha ez is befuccsol, és még mindíg azzal van elfoglalva, amit akkor mondtál (ami megjegyzem kissé még gyerekes viselkedésre vall) lépj túl rajta és próbáld meg elfelejteni. Keresni valaki mást, aki jobban tolerál és elviseli azokat a bizonyos "nehéz napjaidat" is.

2010. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. okt. 29. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
a legelejét te szúrtad el. Szólghattál volna neki, hogy havibajod van és olyankor nehezen bírsz elviselni másokta. Ez természetes egyeseknél, és meg lehet érteni. Gondolom nem így történt. Akkor viszont jogosa a megsértődés, ha nem is tudott róla. Legközelebb okosabban. Ne keresd. Sztem nagy jövőt ne tulajdoníts már a kapcsolatnak.
2010. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,de azért nem szóltam mert a 4. randin sztem túl intim dolog lett volna közölni vele h épp meg van a havibajom.meg amúgy is elég lassú tempóban haladtunk,nem tudom h fogadta volna ha mondom neki.
2010. okt. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!