Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanál a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál a párodnak érzelmi megcsalást?

Figyelt kérdés

Érzelmi viszonyba keveredett a barátom. Nem feküdtek le egymással, csók sem volt.

A lány is párkapcsolatban van.

A párom ezt nem vallotta be magától.

Valaki rámírt egy kamuprofilról, hogy mi zajlott a hátam mögött, utána már elmondott mindent.


Ez mint kiderült az alatt az időszak alatt volt amikor problémáink voltak és elküldött, elköltöztem egy időre, mondván, hogy nem tudja mit akar de nem szakítottunk.

2 hónapja úgy tűnik minden megint a legnagyobb rendben van, azóta nem is beszélnek már és bizonygatja, hogy valóban közelebb került a akkor lányhoz érzelmileg de rájött engem akar.


25/N


máj. 31. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"problémáink voltak és elküldött" - Miért mentél vissza?

2 hónapja úgy tűnik minden megint a legnagyobb rendben van - Már hogyan lenne? Úgy tűnik - te költözöl és ugrálsz a kedve szerint - és ez rendben van??

máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azért mentem vissza mert szeretem és vele képzelem el az életemet.

De ez az információ most eléggé padlóra küldött.


4 éve vagyunk együtt, sosem történt még ilyen. Az túlzás, hogy a kedve szerint ugrálnék.

máj. 31. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Nehéz kérdés, én tegnap írtam ki egy kérdést, ami pusztán felvetés, de egyöntetű válasz, ami a dolog mögé látna nem érkezett sajnos.

Így csak azt tudom írni, amit itt írnak, szakíts.

A másik, hogy nagyon részletekbe menően kellene egy nagy beszélgetés, megérteni és felfogni, hogy mi miért történt.

Ezt az infót megfelelő szemszögből nézve és vizsgálva, a saját magunk sértettségén kívül szemlélni, és meghatározásra jutni, hogy te, ha fordított helyzetben lettél volna, mit tettél volna, de mivel egy másik ember érzelmeit nem lehet érezni, ismerni, mert minden egyes ember más és más, máshogy él meg dolgokat, máshogy csapódnak le benne, máshogy reagál, ezáltal ez a feladat az esetek nagyon nagy százalékában lehetlen.

De ha mégis sikerül, és valahogy, ott van még ezer és más dolog, ami sérült benned, ego, bizalom stb.

Szemlélni kell az állapotot, hogy hogyan jutottatok ide, szemlélni kell a másik felet, hogy egy gerinctelen patkány, vagy csak egy hatalmas baklövés volt ellened, amit mélyen megbánt és mélyen szégyell.

Eléggé sok pszichológus barátom van, mind azt mondja, hogy az esetek 90%-ban hűtlenség okozta problémák megoldása miatt keresik fel őket. Rengeteg a hűtlen ember, mert amúgy biológiailag nem erre vagyunk beállítva. Ez már más téma.


De a helyedben várnék, és szemlélném a dolgokat, hogy milyen érzelmek dúlnak bennem, hogy tudom e szeretni, vagy engedjem el, az elemgedés sem egyszerű, az évek azért összekovácsolják az embert, az ismeret, a reflexek, a rutin, a kötődés, a megélt dolgok, közös ház, közös gyerek, közös élet stb, és most mérlegre kell helyezned ezt, ez pedig természetellenes számodra, mert természetellenes, hogy a kapcsolatot szemlélni kell, hogy mi volt, és mi lett.


Nagyon nehéz, és sajnos nagyon nehéz dönteni is, főleg ahol család is van, inkább nézzük el, és lehet, hogy tényleg csak egy botlás volt amit mélyen megbánt a hűtlen fél, és neveljük tovább a gyerekeinket, ezáltal nyelve minden nap, minden órájában egy nagyot, hogy most épp hol lehet, kivel lehet, hogy most újra megteszi e, és ezzel kergessük bele magunkat egy fektetett lelki nyolcasba, vagy nyeljün mégnagyobbat, és feledjük, és ne foglalkozzunk vele....?


Rengeteg kérdés, és rengeteg tényező határozza ezt meg.

máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az túlzás, hogy a kedve szerint ugrálnék."

Nem túlzás. Küldött, elmentél, aztán visszmentél - hogyan és miért? Ő hívott vissza?

Miért vannak most kétségeid? Talán mert "látszólag" minden rendben van?

És valójában??

máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kért megbocsátást?
máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3# Köszönöm ezt a bő választ.

Mindenképpen próbálom megérteni ezt az egészet, hogy hol hibáztam én, mi miért történt, és persze még ezer kérdés és kétely van most bennem, jól átszeretném rágni ezt a dolgot és nem haragból dönteni.

Egyelőre nem tudom, hogy képes leszek e megbocsájtani.


#4 Persze, hogy elmentem, az ő lakása. Visszamentem mert úgy éreztem, hogy tényleg szüksége van rám.

Azért vannak most kétségeim szerintem természetesen mert megtudtam ezt a dolgot, ráadásul nem is tőle. Nyilván megfordul a fejemben, hogy mi történhetett még köztük amit esetleg nem mond el, tényleg azért fejezték be mert rájött, hogy én kellek neki? Ilyen és ehhez hasonló kérdések...


#5 Természetesen igen, többször is.

máj. 31. 12:53
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: a pasid marionettfigurája vagy.
máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Persze, hogy elmentem, az ő lakása" - Mindegy, hogy kinek a lakásában nem akart együtt lenni veled. Nem akart veled lenni - ez a lényeg.
máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"Visszamentem mert úgy éreztem, hogy tényleg szüksége van rám." - Akkor miért küldött el??
máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Mert elbizonytalanodott a kapcsolatunkat illetően.

Most már persze tudom, hogy miért.

máj. 31. 13:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!