Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha beszékelne a párod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszékelne a párod az alkoholtól, adnál neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, és rendszeresen iszik, KO-ra teszi magát. Harmincas évei közepén jár. Dolgozik, van saját ingatlanja, autója, jó élete.

Évek óta sokat iszik, rendszeresen! A nemét ne firtassuk, etikátlan.


máj. 28. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet rendszeresen úgy bepiálni, hogy becsinál? Ezt még a hajléktalanok se hozzák szerintem a kannás borral. Ha így folytatja, belehal 40 éves korára, szóval ha akarnál se tudnál vele tervezni.
máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem fog leszokni.
máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Most férfiként van olyan haverom, inkább már csak volt haverom, aki rengeteget iszik, de sem azelőtt hogy ilyenné vált, sem azóta, sem aközben nem is akart komoly kapcsolatot. Szerintem az alkoholnál nem számít mije van. És egy kapcsolatban sem az kellene hogy számítson, hogy mije van. Jó, természetesen könnyebb azzal akinek van háza vagy lakása és esetleg autója is, de nem erre kellene épülni a párkapcsolatnak. Ez az én véleményem. Szerintem ez nem ér meg még egy esélyt, de Te tudod, kérdező.
máj. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem,össze sem jönnék ilyennel
máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

13.

Igazad van, de szerintem ezt csak azért írta a kérdező, hogy prezentálja, nem csúszott még ki teljesen a lába alól a talaj. Még!

máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös! 13-as vagyok, ez eszembe sem jutott, de valószínűleg igazad van.
máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Jár a keksz.

Tanuljatok az Èn hibámból, rèszeges emberrel csak a gond van. Magyarország a legmagasabbak között van az egy országra jutó alkoholisták számában.

Ettől talán csak az Írek rosszabbak.

máj. 29. 13:46
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azon és úgy ítélkezek, ahogy akarok.
máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11%

Hahaha, ez pont jó kérdés!!!! Mekkorát nevettem! Én évi 10 doboz sört, ha megiszok, a volt nőm még azt is kifogásolta, hogy sörszagom lett. Aztán vége lett a kapcsolatunknak, 2 hónapra rá meg összejött a munkatársammal, aki köztudottan alkoholista, minden hétvégén gallyra teszi magát, besz@rik, behugyozik.

Na, így szép az élet.

Aki érti a nőket, az fát is tud hegeszteni.

jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Beszékel :)
jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!