Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem irja ki, hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete vagyunk egyutt, és még nem valtoztatta meg a családi állapotát. Mi lehet ennek az oka? öszintén pls
2010. okt. 29. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet tőle kéne megkérdezni? hát honnan a pics á ból tudná itt bárki is...
2010. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Réti bubuzér ***** válasza:
Talán mert nem tölti az egész életét a számítógép előtt...
2010. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én speciel megfogadtam, h ha még 1x valaha összejövök egy lánnyal, nem én mondom először h szeretlek, és nem én írom ki először h kapcsolatban.
2010. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ha teheti napi 24orat gépezne hi5tol elkezdve facebookig
2010. okt. 29. 16:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Én barátom is állandóan kockul, és azért nem tette ki, mert neki tökmindegy mi van kinn. Akkor tette ki, hogy kapcsolatban amikor megkérdeztem, hogy miért egyedülálló? Amíg jól megvagytok addig ne érdekeljen, mi már azért picivel régebb óta vagyunk együtt mint 1 hét és ezért kérdeztem meg. De ha annyira zavar akkor hozd fel neki a témát.
2010. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem egy kapcsolat nem arról szól mi van kiírva a neten!

Ha szereted és érzed hogy szeret, ki a fenét érdekel mi van kiírva ???

2010. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem szeret téged, és így mutatja ki. Bammeg, szakíts vele, amiért nem írta ki fészbúkra, hogy kapcsolatban van.
2010. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert ez egy hülyeség. Azt, hogy hogyan viszonyul ő hozzád, nem az fogja megmutatni, hogy mindenféle közösségi oldalakon átváltoztatja-e a családi állapotát, vagy sem.


A másik, hogy van, akit az ilyen formaságok a közösségi oldalakon abszolút hidegen hagynak.


Nekem iwiw-en soha nincsen kiírva a családi állapotom. Akkor sem, ha éppen van párom. Egyébként is csak akkor megyek fel, ha üzenetem jön. Nem ott élem a magánéletem, és egyébként sem érdekel nagyon az iwiw.


Lehet, hogy a te barátod is hasonlóan van vele. ne foglalkozzál ezzel, mert semmit nem jelent, pláne nem egy hét után. L/22

2010. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bnőmmel majdnem 1 éve vagyunk együtt, de neki sincs kirakva!

Ez van, ezt (meg Őt) kell szeretni!

2010. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mi van kiírva? Nem attól fog szeretni/nem szeretni, hogy mi látszik az adatlapján. De ha téged ez zavar, kérdezz rá.
2010. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!