Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreznek a fiúk a lelkükben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek a fiúk a lelkükben, amikor ezt mondják szakitás után?

Figyelt kérdés

"Nem foglak felejteni sosem"

"nekem sem volt könnyű kimondani"

"én sem szívesen mondtam ki"

hozzáfüzném távolság miatt lett vége....


2010. okt. 29. 13:32
 1/6 Moszuke ***** válasza:

pf.. tippelj mit éreznek


2 véglet:

ha sosem nézett rád remegő szemmel stb-stb akkor nem érez semmit a lelkében.


ha úgy gondolt rád mint egy személyre akibe belebújna, meghalna majd újraéledne a karjaiban stb-stb akkor bizony szenved keményen:D

2010. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát vagy egy s*ggfej és csak vigasztalni próblá ezzel (megjegyzem gondolom az ellenkezőjét éri el)

vagy tényleg sajnálja. de ha kimondta akkor nem szeret eléggé.

2010. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak a világon fiúk, de nincsenek általában, csak egyesével. Így a kérdés csak arra vonatkozhat értelmesen, aki már mondott ilyet ÉS fiú. Én még nem mondtam, passzolok.

(Pedig "fiú" vagyok.)


Ui.: Tippelgethetnék is, meg boncolhatnám a dolgot, esetleg kesereghetnénk együtt, de minek? Téged valójában egy konkrét valaki válasza érdekel, miért nem kérdezed meg Tőle???

2010. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban örülnél, ha anyázva elküldene?
2010. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már nem szeret, (talán nem is szeretett, és csak a Te lelkesedésed miatt) próbálja lelkiismeretét nyugtatni, mert sajnál téged emberileg, és bűntudata van.


Ez is csak egy tipp, de ezek olyan tipikus sorok, hogy én eddigi tapasztalataim alapján erre tudok következtetni.

2010. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ,én tudom az okot miért szakitott,és valamelyikőtök válasza ugyanaz volt,amire én is gondoltam(ha jól kiismertem ).

Csak nem voltam biztos a megérzésemben....de köszi :)

2010. okt. 29. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!