Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszel a komoly párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel a komoly párkapcsolatokban, ahol a felek őszintén, tiszta szívből szeretik egymást?

Figyelt kérdés
máj. 24. 22:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak 15 hónapos gyerek nélkül, illetve én nem tudom megoldani, ami hiányzik, mert nekem erős vonzalom/kémia nélkül nem jó, olyat pedig lehetetlen találnom, akivel ez megvan. De amúgy azt el tudom képzelni, hogy ilyen pici gyerek mellett kb. örülhetsz, ha lyuk van a fenekeden, nem még egy férfi elvárásainak, igényeinek is folyamatosan megfelelni, párkapcsolatot működtetni... Ki is purcannék, ha ezt kellene csinálnom, egy gyerekkel is, hát még ahol van kettő-három, meg akkor idővel ugye legyél teljes értékű munkaerő is mindemellett... 😱
máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
#21 Nekem most van segítségem, így járok dolgozni is részmunkaidőben, szerintem csak itthon lenni sokkal nehezebb volt mentálisan. Szórakozni is járok időnként.
máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

40 szavazat érkezett, és bár az "igen" van előnyben, feltünően magas a "nem" aránya is.

Véletlen lenne?

Nekem a legutóbbi párkapcsolatom szétesése hozta el azt a pontot, hogy nem hiszek már ezekben a párkapcsolatokban. Persze, nem mondom, hogy örökre változatlan marad a véleményem, de mindegyikükre kritikusan nézek.

De amint látom, nem vagyok egyedül a nézetemmel.

máj. 25. 19:59
 25/26 anonim ***** válasza:
Érdek világ van kicsirigó.
máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%

#24 pont, akik estek már pofára okyan hatalmasat a párjuk miatt, hogy nagyon sok ideig fel sem tudtak állni, azok nehezebben hisznek.

Nem mindegy, hogy valakik azért mentek szét, kit mekkora trauma ért. Mert mondjuk a párja nem mosogatott el soha maga után, vagy mondjuk egy bántalmazó kapcsolatban éltek. Utóbbi csoport nehezebben fog tudni újra hinni és megnyílni.

máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!