Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszel a komoly párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel a komoly párkapcsolatokban, ahol a felek őszintén, tiszta szívből szeretik egymást?

Figyelt kérdés
máj. 24. 22:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak kevés.
máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevésbé. Az emberek szinte csak magukat szeretik.
máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem. A nők mindig érdekből jönnek össze egy férfival. Ez abból a legegyértelműbb, hogy ha a férfi tönkremegy anyagilag vagy lerokkan, a nő mindig elhagyja.
máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
#13 Nem vagyunk mind ilyenek, én haláláig kitartottam a férjem mellett. De egyik barátunkat otthagyta a felesége, amikor súlyos baleset érte, és keresőképtelenné vált. Szóval van ilyen is meg olyan is.
máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#13 nagyon merész kijelentés, mindkét nembőv bőven vannak genyók.
máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%
#14 én is a legrosszabb időben is a férjem mellett voltam, hisz én voltam a társa. Egyszer velem is történt sz*r, ő pedig szó szerint kidobott minket egy babával. Hallottam hasonlót bőven nőben is, férfiban is.
máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még abban sem, hogy egy akármilyen kapcsolatban tényleg kölcsönös és kb. egyformán erőteljes mindkét fél részéről a vonzalom. Lehet, hogy van ilyen, csak az én környezetem annyira eltérő az átlagtól (negatív irányban)... 🙄
máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#17 igen az a baj, hogy Pistike meg Julika társaságban mintapárként viselkednek, otthon meg nagykéssel rontanak egymásnak. Az ismerős párok háromnegyedénék nem értem mi a francot keresnek egymás mellett. Mutatják, hogy milyen klassz, tervezik az életüket, aztán minden az arcukra van írva.

Baráti társaságomban meg 2 pár is van, de egyszerűen kínos rájuk nézni, a kutyámmal nem beszélek így, ahogy ők egymással.

máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18, igen, ez a jellemző, és amikor ehhez képest nincs semmi különösebb probléma, hanem csak olyanok, mint a testvérek vagy jól kijövő lakótársak, az már jónak számít és kivétel... Pedig ez még mindig harmatgyenge. Sem vonzalom, sem lelki-személyiségbeli összhang, semmi, a legtöbbször tényleg felfoghatatlan már az is, hogy hogy kerültek össze.
máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy amióta egyedül vagyok (van egy 15 hónapos gyerekem is), baromi jól érzem magamat. Csak a szex hiányzik és az ezzel járó összebújás, de hogy a mindennapokban minden energiámat belefektessem egy kapcsolatba, amikor a másik fele annyit sem rak bele, az nem kell.

Szexet meg tudom oldani, amikor nagyon akarom.

máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!