Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszel a komoly párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel a komoly párkapcsolatokban, ahol a felek őszintén, tiszta szívből szeretik egymást?

Figyelt kérdés
máj. 24. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Igen. Hiszek benne, hogy létezik őszinte, szereteten alapuló párkapcsolat.
Nem. Van, ahol egyértelműen fals az egész. Mások meg csak azt hiszik, hogy komoly, és később jönnek rá, hogy tévedés volt.
44 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Én csak szeretnék hinni benne.
máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1


Kb. én is így vagyok.

máj. 24. 22:46
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Hiszek benne, de tudom, hogy nekem nem lesz ilyen.
máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Aha👍. Rám is vár egy ilyen kapcsolat. Csak meg kell találom, h kivel.
máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat nagy csalódás után, ahol egyedül hagytak egy kisbabával, szeretnék még én is hinni benne. Hogy van olyan ember, aki kitart a másik mellett a rosszban is. Hogy nem csak önző érdekek miatt van együtt valaki a másikkal. Hogy van, akinek a legelső vita után nem a megcsalás jut eszébe. Hogy van, aki építi a kapcsolatot akkor is, ha éppen mélyponton van és nem egy harmadik félhez rohan. Hogy van, aki nem megy bele titkos viszonyokba, hiszen otthon várja őt valaki.

Ahol őszinte szeretet van mindkét fél részéről.... Bárcsak...

máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs szükségem hitre, mivel ebben élek. És szerintem sokan, nem csak én.
máj. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Persze hogy letezik, csak nem vegig.
máj. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
kell hozza agy is .. sokaknak nincs aztan sirnak amikor mosolyogva rohantak a farkas csapdajaba..
máj. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%
Na megint a simogatós cserépedény
máj. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Ezerből egy ilyen van.
máj. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!