Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megérteni vagy igaza van ?

Figyelt kérdés

A pszichológus azt mondja nincs motivációja barátnőmnek.


Ő olyan dolgokat nem tud megcsinálni amit más 10 12óra napi keményebb munka mellett is megtud..

Másnak van ideje emellett magára, fogyókúrázni stb..ő közölte hogy neki erre nincs ideje..ha így marad..


Ő is dolgozik ez tény 10 8 10 8 9 órás bontásban. Emellett kiveszem a részem az otthoni dolgokból, mindent intézek, gyerek nincs..


Mégis sérelmezi ha néha szólok h pl esetleg felporszívózhatnál ( max 40perc )


Egyszerűen nem érti hogy más is úgy csinálja hogy munka foglalkozik ezekkel..nem hogy nem dolgozik egy nap hogy legyen ezekre ideje..


Bár lehet én rontottam el, hogy segítek neki,igyekszek dokmindent levenni a válláról, sok mindent megveszek neki. Sokszor csak a saját dolgaira kell költenie. Lakhatási költségei nincsenek..


máj. 22. 21:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó folyamatosan bátorítom, támogatom.


Nekem több időm van kicsit és alap hogy jobban kiveszem a részem. De az hogy kb 3 hónapja eszébe se jutott h kiporszívozzon.


Elkezdtem egy étrend kiegészítőt forgalmazni ami segít az êletmodváltásban. Az elején mondta h tök jó belevág. Eddig én vettem meg ami kellett neki..most ma mikor a fentiekről beszéltünk, mondta h nem lesz ideje fogyni se..lehet békén hagyni ezzel.. ( legalább 3éve nem szólok érte sehogy)


Hobbija van, de azt hiszi hogy csak ez létezik minden nap munka után. És sokszor a munka rovására megy.

máj. 22. 23:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne magyaràzd meg,ha neked ilyen nő kell sok boldogságot....
máj. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mégis az ilyen ostoba, lusta libák kellenek nektek. Normális nő nem. Akkor viseld el, ennyi.
máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!