Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért unom meg a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unom meg a férfiakat pár hónap után?

Figyelt kérdés
Eddig minden kapcsolatom nagyon jó volt, szenvedélyes, jól éreztem magamat a férfi mellett, sokat nevetgéltünk stb. A gond az, hogy mindez CSAK az elején volt jellemző. Pár hónap után elment a kedvem tőlük, valami újra vágytam, elegem lett belőlük, pedig semmi rosszat nem tettek. Mi ennek az oka?
2010. okt. 28. 21:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem találtad még meg az igazit. És talán fiatal is vagy ahhoz. Vagy igazából te sem tudod mit akarsz. :)
2010. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert egy csomó srác unalmas! Ezt fiúként mondom. De nem csak a srácok, csajok is, egy csomó ember unalmas! Pár hónapig tud mutatni újat, aztán ennyi.

17/F

2010. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aha, nálam is ez van..
2010. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gondolom,mert nem szerettél bele egyikbe sem,és így könnyű megunni valakit akár pár hónap alatt..az h jól érzed magad velük,nem elég,szerelem kell,és akkor majd nem így érzed.
2010. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert egyik sem volt olyan igazán jó kapcsolat. Lehet jó úgy is egy párkapcsolat, hogy nem vagytok szerelmesek egymásba, csupán kötődtök egymáshoz. Nehéz találni egy igazán hozzád illő hapsit, mondhatom azt is, hogy az igazit, de én nem hiszek a nagy Ő létezésében, a lényeg az, hogy a szerelem azért más, jobban összetartja az embereket, mint a jól eltöltött idő vagy a jó szex.

Tudom, hogy közhelyes, de idővel találsz te olyan férfiakat is, akik mellett nem így fogod érezni, ahogy eddig.

2010. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyerekkorodra vezet vissza. Lattad a szuleidet szexelni, vagy valami ilyesmi dolog.
2010. okt. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 06.27- Ez most komoly ??

Egyébként én is így vagyok ezzel :S

2010. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy rádióműsorban hallottam ezt. Egy neves pszichologus adta ezt a választ egy betelefonálónak. Hihetetlen az összefüggés, de az én öcsém esetében ezt igaznak tartom. Úgy gondolom persze, hogy ez csak egy időszakra vonatkozik, nem pedig egy egész életre.


A kérdezőnek kellene hozzászólni, hogy ez igaz az ő esetében, de ő hallgat.

2010. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!