Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki? Nagyon fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Nekem es az egyik baratnomnek megtetszett pont ugyanaz a fiu. A fiu bukott ram, ereztem, amikor ott voltunk hogy megkerdem ot hogyha akar jarni velem, megkerdezi tole a baratnom ( annelkul hogy szolt volna ). A fiu eloszor azt mondta hogy nem tudja de aztan azt mondta hogy igen, akar jarni vele. A baratnom vegul megkerdezi tolem ha nem harakszom meg, en azt mondtam hogy nem haragszom hiszen baratok vagyunk es egy fiuert nem fogok osszeveszni vele. A fiut amikor akart olelni , eltaszitottam magam mellol. Megkerdezte hogy mi lett. Mondjam el az igazat a fiunak, ami tortent , vagy mondjam hogy azert viselkedek igy vele mert rossz a kedvem vagy valami ilyesmi? Kerlek segitsetek! Barmilyen tanacs is segithet! elore is koszonom.
2010. okt. 28. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem a fiu tenyleg nagyon tetszik, de nem szeretnem megbantani a baratnomet.
2010. okt. 28. 19:33
 2/7 anonim válasza:

Oké, hogy nem akarod megbántani, de szerintem mondd el neki, hogy könnyíts magadon. Aztán pedig próbált meg elfelejteni és keresni mást!


Tudom mondani könnyű, de ez csak az én véleményem!

2010. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt szép a barátnődtől. beszéld meg vele, hogy neked tényleg nagyon tetszik, biztos megérti :)
2010. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dolgok kimondatlanok maradnak, az később sok félreértéshez és sértődéshez vezethet. Szerintem legjobb az egyenes út.
2010. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2010. okt. 28. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is megmondanám, de még a fiunak is! Mert jóbarátnő nem tett volna ilyet már bocsi! Én is hagytam volna a srácot a helyedben, de elvártam volna, hogy akkor a barátnőm is ezt tegye!
2010. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Te nem haragudtál meg azért amit a barátnőd tett, ő sem haragudhat meg azért, mert elmondod az igazat. A fiúnak kell döntenie, beszélj vele feltétlen!
2010. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!