Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez meg mi, szemezés 2 srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mi, szemezés 2 srác?

Figyelt kérdés

szóval én 18 vagyok és fiú, van 1 srác akivel egyfolytában szemezünk ha meglátjuk egymást. ha közel vagyunk egymáshoz akkor nem... De ez miii??

úgy tudom nem meleg, én sem vagyok az.

kb 1-1,5 éve ez van, de nem szólunk egymáshoz... hogy miért nézem Őt? Fogalmam sincs, azóta ez van, miúta először megláttuk egymást.


2010. okt. 28. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Fujj!
2010. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

én is "szemeztem" 1x egy sráccal akinek k&rva szép szeme volt:D de nem vagyok b&zi, csak b&zz azok a szemek nem férfi fejbe valók voltak:D

22/f

2010. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja neki is inkább ilyen csaj tekintete van :D
2010. okt. 28. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen szemezéseknek semmi jelentőségük nincs amíg középiskolába jár az ember fia. Egyik sem fogja megkockáztatni hogy ennél nyilvánvalóbban adja a tuttodra hogy tetszel neki, mert expressz gyorsan tönkretenné az életét ha kibukna a dolog és nyilván nem akarja hogy mindenki tudjon a búzaságáról, mert akkor te is tudnád és nem tennéd fel ezt a kérdést.

Szóval ha szemezni akar akkor hagy szemezzen. Ha zavar, ne nézz rá és kész.

2010. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!