Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet vajon?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit neten ismertem meg.Hamarosan találkozunk is de már nagyon megszerettük egymást így neten szóval mindenbe nagyonjól elvagyunk rengeteget beszélünk stb stb.Volt egy csávó akivel 1,5évig járt és ha olyan dolog van elég sokszor mondja hogy exem is ilyenvolt exem is ez stb stb.....már rég szakítottak aztán összejöttek megint de már végleg vége elmondása szerint.Szerintetek vajon miért mindig őt hozza fel példának? Én valahogy úgyvagyok hogy ami volt azt jobb hagyni...de ő is ígyvan szóval nemértem.
2010. okt. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel más példát nem ismer...
2010. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem heverte ki, sokat jártak, ezért mindenre őt tudja felhozni, vagy ahogy az első mondja, más példát nem tudna mondani. Mondjuk elég gáz, hogy neked mondogatja. Mintha amolyan lelki szemetes lennél, akinek elsírja magát, aztán megy az exhez.
2010. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nemtudom...már nagyon nincs oda az exéért mert volt félév szünet is már csak újra öszejöttek de aztmondta hogy már ennyivolt végleg.... lehet azért mondja mert vele volt legtöbbet és ő van legjobb példának pasz..... nemhiszem hogy ilyen "lelki szemetesládának" használ annál sokkal jobban elvagyunk és nemsír állandóan mindenről stb szóval pasz érdekes....
2010. okt. 28. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy nő ilyeneket mond, hogy már kiheverte, az egyáltalán nem jelent semmit. A nőket sokkal inkább vezérlik az érzelmek, mint minket. Bármikor jöhet a hidegzuhany. Én azt mondom neked, hogy ne hamarkodd el ezt a kapcsolatot, nehogy a végén a kispadon találd magad. Várj vele egy kicsit.
2010. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!