Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért mondja ezt, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért mondja ezt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,együtt is élünk az ő szüleinél.

Elég jól működik a kapcsolatunk.

Én szeretném már,ha eljegyeznénk egymást,de rajta nem veszem ezt észre.Akármikor felhozom a témát,kerüli,ideges lesz tőle,mondja,hogy ha mondogatom annál jobban nem lesz belőle semmi.Pedig volt,mikor ő volt a dolgon annyira rajta,de végül sosem kérte meg a kezem.

Mostanában meg csak ezt mondja,hogy majd ha külön leszünk,mindent arra fog,hogy majd ha külön házunk lesz akkor...

De könyörgöm,ha együtt élünk,meg ha nem is élnénk együtt attól nem lehetne eljegyezni egymást...

Azt érzem,hogy ezek csak kifogások.5 év alatt az ember el tudja dönteni,hogy akar e a másikkal tervezni közösen,vagy hogyan tovább...22/N A párom 25 éves /F


2011. nov. 11. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiába 25 éves, attól még egyáltalán nem biztos, hogy készen áll az eljegyzésre. Mint a példád is mutatja, nem áll készen rá.

Szerintem hagyd rá egy darabig a dolgot, ne mondogasd, ne érezze már elvárásnak, hogy mivel 5 éve együtt vagytok, feltétlenül történnie kellene már valaminek. A kapcsolatotok minősége nem azon múlik, hogy van-e rajtatok eljegyzési gyűrű vagy sincs! Ezt neked is el kéne fogadnod, meg kéne értened. Inkább jegyezzen el x év múlva úgy, hogy szívből teszi, mint 2 hónap múlva csak azért, hogy ne nyaggasd már ezzel.

2011. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy nem kéri meg a kezedet nem jelenti azt, hogy nem akar veled közösen tervezni. Mi 9 éve vagyunk együtt (27n/29f) és én párom sem akarja megkérni a kezem, sőt esküvőt sem szeretne. Ennek ellenére szeret és gyereket akar tőlem, velem tervez. Néha én is azt gondolom, hogy azért jobb lenne, ha eljegyezne, meg házasság, de igazában nem oszt nem szoroz az a fránya papír. Amúgy még nagyon fiatal is, lehet hogy majd "benő a feje lágya". Az igaz, hogy ne piszkáld vele, mert egyre nagyobb ellenszenvet érhetsz el vele, a téma tekintetében. Ha neked annyira nagyon fontos, akkor mondd el neki nyugodtan, türelmesen, hogy számodra ez miért olyan fontos.
2011. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van benne valami kedves válaszoló!

Csak nem tudom,hogy akkor néhány hónappal ezelőtt miért akarta ezt ő annyira.De végül nem lett belőle semmi.

Engem az zavar,hogy itt vagyok,együtt élünk,és neki ez így jó,így kényelmes.Nem tudom,hogy hova tartozom.

De ha nem akarja hát nem,én biztos nem fogom megkérni az ő kezét,az már egyszer biztos.

2011. nov. 11. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Beparázott! Ennyi! Ne erőltesd a dolgot mert úgy fogsz járni, mint én! Barátnőmmel már lassan négy éve voltunk együtt, amikor elkezdtem neki pedzegetni, hogy lassan itt lehetne az ideje az eljegyzésnek! Na onnantól kezdve borult a bili! teljesen megváltozott és szét is mentünk. Azzal indokolta, hogy én voltam neki az egyetlen az életében és azt a tapasztalatot szűrte le a környezetéből, és eljön majd az az idő amikor bánni fogja, hogy még nem élt! Mondanom sem kell, hogy csak pislogtam, mint hal a szatyorban... Paffff
2011. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!