Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim szerint abba kelleme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim szerint abba kelleme hagynom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén fogalmaztam meg a fenti kérdést... Szóval megismerkedtem egy lánnyal(milyen véletlen). Azt hiszem szeretem is talán komoly is lehetne. De, ciki ide vagy oda a szüleim kézzel lábbal próbálnak lebeszélni, mert mint mondják: az a család züllött, te is le fogsz zülleni velük együtt, illetve majd meglátod el fog hagyni stb stb. Hiába mondom ő nem olyan, hiába próbálok tenni bármit nem hallgatnak rám. Esélyt sem adnak neki. Tudom, hogy nem itt kellene tanácsot kérnem de már nem tudok hová fordulni. Esetleg valaki mégis?
2010. okt. 28. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hallgass a szüleidre.
2010. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
egyetertek a szuleiddel!
2010. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moszuke ***** válasza:

nem értem mi köze ennek a szülőkhöz.

hány éves vagy? amikor az ember szerelmes a józan ész csődöt mond. ezt is tartsd szem előtt.

nem mondom hogy anyádéknak van igaza, de ők mint külső szemlélők többet láthatnak.


én ilyen esetben barátokat szoktam megkérdezni. az ő véleményük mérvadóbb mint egy anyuci aki félti a kisfiát mindentől.

egy külső szemlélő haver átlátja a kapcsolatot sokkal jobban mint én, aki cső látású leszek a szerelemtől.

2010. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Talán igazatok van...

Egyébként 18 vagyok.

2010. okt. 28. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A mai fiatalok alapvető hibája, hogy mindent "jobban tudnak". Én, így közel a 30-hoz már látom, hogy csomó mindent bizony tényleg az idősebbek tudnak jobban, amit a fiatalok a hormontúltengés miatt észre se vesznek. Persze lehet, hogy a te szüleid túl aggodalmaskodók, de az esetek elég nagy százalékában van igazuk a szülőknek.
2010. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!