Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj van velem vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem vagy ez valami átok?

Figyelt kérdés

Az önbizalmam egyenlő a 0-val, habár ezt kívülről senki sem veszi észre.

A külsőmre rosszat még nem hallottam, sok lány említette, hogy jól nézek ki és szórakoztatónak is tartanak, sok lány szeretett már belém, de nem lett egyikükkel se semmi, mert jó érzéssel töltött el, hogy én nem jövök össze akárkivel.(tudom hülyeségnek tűnik)

Ha valamelyik lánnyal még is kezdek valamit, el kezdek kételkedni önmagamban, hogy biztos mégsem tetszem neki, bizonytalanná válik minden, olyan érzésem van mintha zaklatnám őket és ez számomra ciki és mindig találok valami hibát a lányban, hogy ááá mégse jó ő nekem, ezért hagyom inkább az egészet, később mindig megbánom, mert egyedül maradok :(. Mintha a nárcisztikus személyiségzavar tüneteit vélném felfedezni magamon. :(

Tényleg így lehet vagy csak balszerencsés voltam idáig?


18/F


2010. okt. 27. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Sok fiúnak tetszem, de egyik sem elég jó. Aztán ha egyszer valamelyiküket mégis megkedvelem, egyből attól félek, hogy nem vagyok-e rámenős, vagy elég jó vagyok-e neki.

Én csak arra tudok gondolni, hogy a nagy önbizalmam alatt azért mégis nagyon bizonytalan vagyok, és annyira félek a kudarctól, és a fájdalomtól, mikor összejönnék valakivel, hogy inkább a büszkeségemet megtartva keresek valami hibát a fiúban, és nem jövök össze, csak nehogy pofára essek.


Szóval valószínűleg előbb magaddal kéne rendbejönnöd, és tudni, ki is vagy valójában. És gondolj arra, hogy a lány akivel vagy, valamiért tetszik neked és bár vannak hibái, bármilyen más lányban is találnál, ha akarnál.

Remélem tudtam segíteni!

17/L

2010. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem rajtad kívül álló tényezők miatt van az, ami van. Ez csak és kizárólag rajtad múlt/múlik, ha úgy van minden amit leírtál...Nem tudom mi miatt jutottál arra a belátásra, hogy mégsem megfelelő a lány, remélem nem torzult el az értékrended. Úgy tűnik ki az írásodból-lehet tévedek- hogy van benned egy kis beképzeltség, hogy nem jó senki, mert veled csak a tökéletes lány jöhet össze...Lehet rosszul jött le, de nem lehet mindenki "tökéletes".

Meg az sem egy előnyös dolog, hogy rövid időn belül a hibát találod meg a másikban, mint kizáró okot, nem a szépet keresed/látod meg. Persze ha azt tapasztalod, hogy kacér, erkölcstelen vagy ilyesmi, akkor oké hogy nem kell, ez érthető. Nem tudom mi ábrándíthatott ki a hölgyekből.

Ezen csak te tudsz segíteni. A lehetőségeid adottak, tiéd a döntés.

19/l

2010. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
23:20-as tökéletesen megfogalmaztad helyettem, ugyanez a problémám.
2010. okt. 28. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!