Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kellene kezelnem?

Figyelt kérdés

45 éves férfiról van szó. Másfél éve ismerjük egymást. Még távkapcsolat, de közösek a terveink a jövőre nézve. Általában jól megvagyunk. De van egy dolga, amit nem tudom hogy kezeljek. Egyik nap még az a téma, hogy hol is vegyünk majd házat, másnap meg már azzal jön, hogy neki elege van mindenből és megszünteti minden elérhetőségét és fogja magát aztán kimegy külföldre. Nem tudom ilyenkor mi történik vele, mert nem vagyok vele. Ilyenkor rá szoktam kérdezni, hogy és mi lesz a közös terveinkkel? Ettől pár óra alatt lehiggad, aztán leirja sokadjára, hogy mit akar velem megvalósitani.

Ezt a hirtelen hangulatváltozást hogy kellene kezelnem? Mert attól tartok, hogy egyszer tényleg fogja magát és elmegy.

Ne irja senki, hogy hagyjam el. Nem fogom. Csak arra akarok tippeket, hogy ezt az egyetlen rossz tulajdonságát hogy kezeljem.



ápr. 27. 10:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagytok együtt. Hogyan is érezhetné azt, hogy igen?
ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi nem tesz a közeledésért, akkor nem lesz közeledés.
ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Igen, addig amig van köztünk 200 km, addig hogy éreztessem vele, hogy együtt vagyunk?

Ezért akarok vele összeköltözni.

ápr. 27. 10:41
 14/34 anonim ***** válasza:
67%
Te akarsz, ő nem.
ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem akar összeköltözni ezek alapján.
ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

De akkor minek keresgéli a mindkettőnknek megfelelő házat a neten? És küldözhet hirdetéseket, hogy megkérdezze, hogy én mit gondolok róla.

Meg egyáltalán minek vetette fel már az elején, hogy milyen helyen szeretnék vele élni?

ápr. 27. 10:48
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogy téged és lehet saját magát is nyugtassa, hogy végre sínen van, de nincs így menekülne a világ végére ha megtehetné.
ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
És azzal megoldana bármit is?
ápr. 27. 10:51
 19/34 A kérdező kommentje:
Amúgy vele mennék a világ végére is.
ápr. 27. 10:52
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem oldana meg, de ha nem vagy a társa mert nem akarja igazából akkor minek vagy még vele? Távkapcsolatban vagytok és nem közelebb költözne, vagy végre össze költöznének hanem "fenyeget"- tudatja, hogy bármikor külföldre megy mert neki elege van. Mit akarsz te ilyen embertől?
ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!