Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek nagy red flagek egy fiúnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy red flagek egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Videójáték, és kábítószer függő, legalábbis elég sűrűn használ metamfetamint, amikor múltkor átjött hozzám akkor is kábítózott. Régebben dührohamai voltak a depressziója miatt, most csak a szer miatt vannak hangulatingadozásai. Pár hónapig sugar kapcsolatban volt (eltartotta őt egy idősebb férfi), jelenleg munkája sincs. Ismerősöm már mondta, hogy nem kellene vele foglalkozzak, de külsőre nagyon cuki srác.

ápr. 26. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél le róla a saját érdekedben!
ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a biszexualitás nem lenne red flag,de a drogozás, a dührohamok és a munkanélküliség igen. Fejvesztve menekülnék.
ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamu, nem hiszem el hogy létezik ennyire ostoba csaj.
ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2: Én biszex férfi vagyok, ő pedig egy lányos meleg fiú.


#4: Én nem szidom, régen én is játékfüggő voltam.

ápr. 26. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs olyan hülye senki, hogy drogossal, idegbeteggel tegye magát.
ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az ismerősödre.
ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked belefér a drogozás az idegbaj meg a munkanélküliség akkor hajrá.
ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem red flagek, hanem nagy piros villogo ordito legvedelmi szirenak!


Ha te ezt nem latod, mert "cukiii" es nem futsz el a masik iranyba, akkor mondanam, h meg is erdemled - de sajna en is belementem ilyesmibe regen, nem erdemeltem meg, nyilvan katasztrofa volt, padlora kuldott, de ma mar van onbecsulesem.

ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, menekülj, amíg még lehet. Én is meleg vagyok, értem én, hogy nagyon nehéz nekünk a párkeresés, de ennél csak jobbat találhatsz, hidd el. Munkanélküliség, komoly dühkezelési problémák, kellenek ezek neked? Arról nem is beszélve, hogy ha nem dolgozik, akkor elvileg pénze sincs, amivel finanszírozhatja a kis hóbortját, tehát rövidesen te vehetnéd neki az anyagot. Volt ilyen pár az ismerősi körünkben, a fickó durván drogfüggő volt és mire a barátnője szakított vele, összehozott neki egy 800 ezres tartozást.

Ennél jobbat érdemelsz kérdező, higgy nekem.

ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Tudsz róla küldeni egy képet privátban? Kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire kell jól kinézni, hogy ezt elnézze valaki.
ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!