Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha megkérdezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha megkérdezem hogy járunk-e? 16F

Figyelt kérdés
Már találkoztunk párszor, valamikor kézen fogva mentünk, és csókolóztunk is (nem egyszer)és mivel még nem járunk (szerintem) úgy gondoltam, ma megkérdezem tőle, hogy "most akkor mi lesz velünk?" Jó ötlet? Ti lányok mit szólnátok hozzá, ha egy pasi (aki bejön) megkérdezné tőletek, hogy most akkor mi van? :D
2010. okt. 27. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nyakába ugranék... nahjó ez csak vicc volt de valami hasonló*-*
2010. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez a most akkor mi lesz velünk ez jó, de azt ne kérdezd meg h akkor most járunk? Okés?
2010. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő is épp ezen töri a fejét.ne kérdezd meg,csak hagyd a vizet folyni,és lesz ami lesz.
2010. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell megkérdezd..én pl utálom ha lássa a fiú hogy van közöttünk valami, és még kérdezgeti is...majd egy séta után probáld "finoman" megpuszilni/csókolni...ha engedi akkor nyert ügyed van, ha nem akko sincs semmi vesze, lehet hogy csak túl szégyenlős..:D sok siert..majd írd meg mi lett..kíváncsi vagyok:P 13/L
2010. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már csókolóztunk jó párszor és engedi mindig....
2010. okt. 27. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát így kell ezt csinálni te srác:D
2010. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyértelmű.;)jártok.:D
2010. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem járunk.
2010. okt. 27. 22:22
 9/9 anonim válasza:
na és miért nem??? szerintem ez egyértelmű...;) én is pont ilyen helyzetbe voltam. még végül valahogy megkérdezte, hogy akk mi most együtt vagyunk?.. szerintem óvatosan kérdezd meg ha nem akarsz nekünk hinni ;)
2010. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!