Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most honnan tudjam hogy járunk? Ha megkérdezem, az úgy elég furán hangzana, de ha meg azt hiszem hogy járunk és közbe ő meg azt hiszi hogy nem, az meg nagy pofára esés.

Figyelt kérdés

17F vagyok.

Már smároltunk, kézen fogva mentünk stb...

De még csak két randi volt.


2010. okt. 16. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne úgy kérdezd meg hogy: Na akkor most járunk?

Hanem így: Te szeretnél többet tőle?Szóval ez ebből lehet komolyabb kapcsolat a részedről?


vagy valami hasonló módon próbáld :)

2010. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem már jártok :) de h biztos legyél benne,szerintem kérdezd,amit az előző mondott....
2010. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem párom azt kérdezte szimpatikus vagyok neked? Mondtam igen. Válasz rá te is nekem. Nála ez jelentette azt hogy járunk. :-)))))))) Sztem kérdezd meg tőle lennél a komolyan a barátnőm.
2010. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BeerHunter ***** válasza:
Én megkérdeztem tőle, hogy kirakhatom-e iwiwen, hogy kapcsolatban:)
2010. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!