Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm és ő a legjobb barátom. sokszor furcsán viselkedik de én a baráti csipkelődésnek tulajdonítom be de mások meg azt mondják hogy nekem ő tetszik neki meg én tetszek. meg volt hogy veszekedtünk és egyik okos osztálytársunk megjegyezte hogy úgy veszekszünk mint egy házaspár

tehát mit gondoltok van ilyen barátság?


2010. okt. 27. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen van fiú-lány barátság. hogy a tiétek az-e, azt nem tudom. nekem viszont rengeteg fiú barátom volt/van, egyik sem volt több havernál, ahogy én sem őnáluk.
2010. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ez nem egyszerű fiú lány haverság hanem mi tényleg egymás legjobb barátai vunk
2010. okt. 27. 19:58
 3/10 Moonwish ***** válasza:

Erről vele is el kell beszélgetned. Lehet hogy ő is csak barátként tekint rád, de lehet hogy akár évek óta a szerelme vagy csak nem merte eddig bevallani. Ezt mások segitségével nem lehet eldönteni tényleg vele kell erről beszélned.


Egyébként meg létezik fiú lány barátság sok is. Egyszerű példa, egyikek se jön be a másik akkor semmi gubanc nem lesz köztük :P

2010. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az első pár évben egyik úgyis szerelmes a másikba egy kicsit vagy nagyon. De évek múltán, ha a viszony tisztázva van, akkor lehet VALÓDI legjobb barát f és l között.
2010. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igen, igazi mély barátság is van férfi és nő között. aki azt mondja, h nincs, az nem tapasztalta, vagy egy részről működött csak, mert valamelyik többet akart.

az én fiúbarátaim külsőleg egyáltalán nem az eseteim, én sem nekik, így nem lehet gond. :)

2010. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen barátság..mármint olyan igazi "legjobb barát" kategória..olyan mintha testvérek lennénk.Az ég világon semmi testi,lelki vonzalom.Csak a tiszta és teljes barátság:)


19L,amúgy ő 22.Mindketten komoly kapcsolatban vagyunk.

2010. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen van. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, azzal valami baj van...
2010. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem is van
2010. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van is meg nincs is. vannak ténylegesen barátok, nekem is van olyan fiú barátom akire sose néztem ÚGY meg ő se rám és persze van olyan is aki anno tetszett kicsit-nagyon vagy fordítva és most barátok vagyunk :]

gondolkozz el hogy ti melyik kategória vagytok

2010. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem vonzódik egyik sem a másikhoz, akkor van. Nekem sok fiú haverom van, meg egy barátom (barát barát), meg talán elmondhatom hogy a volt pasim is a barátom maradt.
2010. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!