Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezekkel a fiúkkal? :S

Figyelt kérdés

Helloszijja mindenkinek. Nem egy nagy szám a problémám, de mégis idegesít.

16,5 éves lány vagyok, és rám hajtott egy 20 éves srác. Tudom most kis tyúknak fogtok tartani, de smároltam vele egy buliban, mert jól esett. Nem akartam tőle semmi komolyat, és azt hittem hogy ő sem. Csakhogy a következő héten már azon kaptam magam hogy minden nap találkozok vele, meg baromkodunk, stb. Én mint naív, férfiemberekhez nemértő kislány azt hittem hogy "Natessék mégiscsak van fiú-lány barátság!" Mindent elmondtam neki a magánéletemről, az otthonomról, az addigi kapcsolataimról, tehát építettük a "barátságot" rendesen. De egy idő után felvilágosított bnőm, hogy ez a gyerek többet akar tőlem. Meg is mondtam neki nem egyszer hogy én csak barátként tekintek rá. Ő mondta hogy ok meg minden, de minden maradt ugyanúgy. Aztán beszélt vele bnőm hogy tényleg nem kellene ennyit találkoznunk, stb... akkor egy ideig nem is volt semmi, de rájöttem hogy hiányzik. Mint barát. És most ott tartok hogy megint rendes vagyok vele, mert egyszerűen Kell a jelenléte az életemben. :S de ezzel csak etetem a gyereket.

A másik egy 15 éves srác. Tök aranyos meg minden, de egyszerűen fiatal. Elég gyerekes vagyok én is, tehát ezzel nem lenne baj, de fiatal. Most 9-es én meg 11-be járok... Na mind1, de bnőm, meg a pasija egyfolytában húzzák vele az agyamat, hogy így de arik lennénk, meg úgy milyen kis cuki... No 8... Egyfolytában basztat, pl kajáldában hogy egyek már rendesen meg hasonlók ( a basztatás szokásos jele annak hogy az egyik félnek bejön a másik), meg mindig mosolyog. Ari de csak öcsémnek tudnám elképzelni.

Na ennyi. A kérdés: hogyan koppintsam le őket anélkül hogy megbántódnának? Előre is köszi


2010. okt. 27. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy ő most 9 te meg 11 az nem baj. Hát az én barátom 2 ével fiatalabb osztályba jár, mert évvesztes tehát csak 1 évvel fialabb nálam.
2010. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ti hanyadikba jártok?
2010. okt. 27. 16:20
 3/7 Moszuke ***** válasza:
nem létezik finom módszer a teljes lekoptatásra.
2010. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 vok. én most vagyok 9 ő meg 7, de nem lehet elég fiatalon elkezdeni.:)
2010. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
am szerintem ha tetszik (nem tudom igy van e vagy nem:) ) az a fiu ak ne nagyon foglalkoz, hogy most 2 ével fiatalabb. De ha szégyelnéd a barátaid előtt akkor...
2010. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért koptatnád le őket? Ne csókold meg egyiket se, meg ne engedd, hogy fogdosson komolyabb helyen és ugyan úgy élvezheted a társaságukat. Erről szól az élet, ahogy te is írtad miért ne lehetne fiú barátod.

Majd hanyagolnak ők, ha látják, hogy tényleg csak barátként kellesz nekik. Persze ha ők is elfogadnak csak!!! barátnak akkor szuper minden.

2010. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A húszéves srác tudta, mibe megy bele, egyedül is el tudja dönteni, mi a jó neki, ne te és a barátnőd erőltessétek rá a saját felfogásotokat. A 15 éves sráccal sem a barátnőd és a pasija fognak járni.
2010. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!