Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is így vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is így vagytok ezzel? :D

Figyelt kérdés

Nekem rohadtul bejönnek a kicsit különc, veszélyes kisugárzású fazonok:D az átlagos pasiktól valamér falramászom:S

Olyanok jönnek be mint például Michael Jackson, a Fűrészből a gyilkos (XD), meg az öregebb fószerek:D Nyugtassatok meg hogy ez normális:$


2010. okt. 27. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyenek tetszenek.
2010. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdekes gondolkodásod van :D


Woozie

2010. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem, hogy a fűrész pasi cska nekem tetszik. vagyis nem inkább ő, hanem ahogy előadja magát. azt szerintem isteni. van benne valami bűnös dolog, vagy mi...még magam sem jöttem rá.

amúgy olvastam, hgoy sok nőnek azért kellenek inkább a rossz fiúk, mert esélyük van megváltoztatni őket. egyszerűen kihívás egy ilyen pasi. felemelő az az érzés, hogy én változtattam meg, hogy miattam lett jófiú.

egyébként én inkább a normális férfiakat szeretem.

2010. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem pl Doktor House tetszik :D
2010. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
normális-e? hát fene tudja... de tény, h a nőknek mindig érdekesebb az, aki furcsa, veszélyes. aztán persze kiderül, h az ilyenekkel nem működhet hosszú távon a dolog.
2010. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor már nem 15 éves leszel, és leszoksz a hülye sorozataidról, kilépsz a valós életbe, és rájössz, hogy az, amit eddig jónak gondoltál, tulajdonképpen nagyon szép emlék, de nem igazán követhető.

Mindenkinek a különleges kell, ezt keresik. Persze arra is ráunnak egy idő után. Mert kiderül, hogy a különcség mögött is tulajdonképpen egy ugyanolyan hétköznapi élet húzódik meg, mint az övék.


Én különc vagyok, bár legtöbben már inkább furcsának tartanak. Én pedig ehhez Nietzsche egy szép gondolatát fűzném: "Minél magasabbra szállsz, annál kisebbnek tűnsz azoknak a szemében, akik nem tudnak repülni."

2010. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nem hinném, hogy ezekkel a fazonokkal sokra mennél. Michael Jackson nem is igazán volt férfinek mondható, aki pedig vadállatot szelídít, azt nem szeretőnek, hanem állat idomárnak hívják :D Döntsd el melyik akarsz lenni...


persze valamilyen szinte belefér, gáz is lenne ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Nekem is bejön néhány furább csaj :D


16/f

2010. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagyis a rosszfiúk? Ez már közhelyes. Nekem a Taxisofőr lenne az esetem:D
2010. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
House nekem is bejön :D Egyébként hozzátenném hogy nem 15 vagyok hanem 21 de hiába ragozom
2010. okt. 28. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!