Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van velem? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van velem? Volt már ilyen veletek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Nagyon szép. Egyszer úgy érzem nagyon tetszik, később nem érzek semmit. amikor szerelmes számokat hallgatok, mindig Rá gondolok, aztán az iskolában is mindig őt nézem (osztálytársak vagyunk.) Megszólítani nem nagyon merem, csak ha épp úgy jön ki mondok neki pár szót. Ma is reggel úgy érzetem nagyon tetszik, suli végére ez már lejjebb lankadt. Nem értem hogy van ez.

Tudom, hogy csak én tudhatom mit érzek, de volt már valakivel hasonló?


2010. okt. 27. 13:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki? Mit kéne most csináljak?
2010. okt. 27. 15:43
 2/3 Szása Petrosevics ***** válasza:
Nos ilyen még nem volt velem,h egyszer nagyon tetszik máskor kevésbé, viszont ha kanos vagy akkor sokkal szebbnek látod ugyan azt a nőt mintha nem:DMegoldás:ha nem vagy kanos és úgy is tetszik meg mind, akkor meg próbálj valamilyen módon a közelébe kerülni:D
2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan tetszik neked a csaj. Nem számít, hogy nem mindig érzed ugyanazt egyfolytában. Beszélgess vele többet. Tudasd vele, hogy tesztik neked. Ne legyél mimóza, mert később csak bánni fogod, hogy nem nyomultál nála. Ne félj a visszautasítástól, mert legalább megpróbáltad. Sok sikert.
2010. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!