Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit csináljak. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csináljak. Vajon szeret még?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom.Nagyon sokszor előfordul, hogy felidegesítik, és ilyenkor kicsit bunkó velem.Ma este is célzott rá hogy megakar halni.Kérdeztem hogy mi a baj, de nem árulta el.Nem bízik bennem ? Pedig tudja hogy rám számíthat.És ez olyan rosszul esik.Néha ilyenért sirok is.

Nemtudom hogy mit csináljak. :'(


2010. okt. 26. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te+ő+romantikus hangulat+senki más=minden kiderül, megoldódik
2010. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sajnáltatni akarta magát!Mi fiúk ezt szeretjük!
2010. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De félek hogy már nem szeret.:(
2010. okt. 26. 21:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő nem az a fajta aki sajnáltatja magát.Sőt.Amikor mondtam neki hogy sajnálom, akkor aztmondta hogy őt nemkell sajnálni.
2010. okt. 26. 21:34
 5/12 anonim válasza:

lehet hogy csak nehezen nyílik meg, vagy olyan dolog miatt ideges amiről nem szivesen beszél...

nem vennék rá mérget de ha megbízik benned, akkor az is lehet hogy veled kapcsolatos ha nem akarja elmondani.

2010. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Például hogy nem szeret.Érzem hogy már nem olyan mint régen. :(
2010. okt. 26. 21:39
 7/12 anonim válasza:

az előző válasz írója vagyok. ha nem szeretne, nem várna a semmire, már szakított volna. te meg csak gondolkodj pozitívan, ne hidd egyből hogy nem szeret...

csak optimistán és ahelyett hogy tis bánkódsz próbálj belé lelket önteni, így majd minden megváltozik:)

2010. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem akar velem beszélni. :( Amúgy köszönöm a válaszokat.:)
2010. okt. 26. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, lehet hogy a barátod szeretethiányos. Lehet hogy kiskorában a szüleitől nem kapott olyan nagy szeretet, vagy belenevelték azt hogy ő egy nagy nulla. Lehet hogy sok csalódás érte és kudarc és csak arra vágyik hogy valaki olyan teljesen éreztesse vele hogy mellette áll és bármikor elmondhatja a baját. Ne érezd emiatt rosszul magad:) , csak gondolj bele hogy nehéz a kudarcokról beszélgetni főleg a gyermekkori sérelmekről. Ha szomorú és ilyet mond hogy megakar halni csak annyit mondj neki hogy "Én itt vagyok veled és szeretlek" és búj hozzá vagy öleld át és szorítsd át jó erősen:) És tudasd vele hogy neked bármit elmondhat, te mellette állsz:)
2010. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom is ilyen volt. A kapcsolatunk vége felé csak úgy áradt belőle az életundor. Ezzel elriasztott magától, részben emiatt is szakítottunk.


Azt javaslom, próbáld vele megbeszélni, kérd meg hogy legyen nyitottabb. :)

2010. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!