Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnénk összeköltözni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk összeköltözni egy leányzóval de nemtudom hogy: szeret vagy csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés
Szeretnék összeköltözni egy lánnyal és őis szeretné.De nemtudom mit gondoljak.Körülbelül 2 és fél éve ismerjük egymást, sajnos messze lakunk egymástól így ritkán tudunk találkozni.Azért havonta egyszer összehozunk egy találkozót.Sajnos a kapcsolatunk úgy indult hogy mikor megismerkedtünk, az ő barátja és az én barátnőm is külföldre költözött.Tulajdonképpen egymás lelki támaszai voltunk.Ezalatt a 2és fél év alatt nagyon mély kapcsolat alakult ki köztünk.Ott tartunk hogy tervezzük hogy összeköltözünk ha végeztünk az iskoláinkal.Ezt tényleg nagyon komolyan gondoljuk.Én közben szerelmes lettem belé.De félek hogy belérögződött hogy leki társak vagyunk akik segítik egymást.Szerintetek így lehet ez?Azt mondta hogy velem szeretne élni élete végéig.De ígysem vagyok benne biztos hogy szeret.Mit gondoltok?Szerintetek csak barátként gondol rám vagy ő is szeret?Megkérdezni még nem akarom hátha megromlik a kapcsolatunk.
2009. márc. 16. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha veled akar élni élete végéig akkor nem hinném h csak barátként gondol rád. soha nem próbálkoztál még egy találkozón sem? mondjuk megfogni a kezét vagy megsimogatni az arcát miközben úgy nézel rá (tudjátok ti srácok, azzal a különös te vagy a mindenem nézéssel :).

úgy veszem ki 20 év felett vagytok. ebben a korban szerintem már nem ciki konkrétan rákérdezni h mégis hogyan tovább?

2009. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lány 22 éves én 23 éves vagyok.Szinte minden találkozásnál történik valami bíztató.Ölelés, puszi és ha úgyalakul akkor 1 ágyban alszunk.Mindezek ellenére sem vagyok biztos benne hogy többet szeretne barátságnál.
2009. márc. 16. 00:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok még nyíltan rákérdezni mert nekem volt egy nagyon jó barátom, lány volt.De ő belémszeretett és elmondta.Mindent megpróbáltam hogy viszonozni tudjam de nekem ő "csak" a barátom maradt.Elmondtam neki hogy én nem tudom úgy szeretni ahogy azt ő várja.És a 15 éves barátságnak ezzel vége is lett.Utánna már nem akart beszélgetni velem, a társaságomat is kerülte.Én sem érzem cikinek hogy rákérdezzek, egyszerűen nem akarok/merek.
2009. márc. 16. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez kényes téma....

Nekem elsőre az jutott eszembe hogy attól, mert még megölel, és puszit ad, attól még nyugodtan próbálhatnál vele következőnek kézen fogva ségálgatni.... Nem sok... de közeledés... És talán ő is elkezd gondolkodni kettőtökön.


Egyébként úgy érzem hogy fontos vagy neki, több mint egy egyszerű barát..

2009. márc. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemsokára úgyis szünet lessz az iskolában.Szerintem elviszem állatkertbe ha jóidő lessz.Aztán elmegyünk vacsorázni.Március végén van a születésnapja, szerintem veszek neki virágot,valami plüss állatkát meg karkötőt.Megpróbálok kicsit közeledni.És majd kiderül hogy milessz.
2009. márc. 16. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!