Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex után szomorúságot érzek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után szomorúságot érzek. Mi lehet az oka? 26/N

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó a szex?
2010. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, minden alkalommal kielégülök.
2010. okt. 26. 22:19
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy volt a múltban kellemetlen élményed valaki mással? Ha igen, ne gyötrődj rajta, de bármi is a helyzet, mivel szeretitek egymást és minden alkalommal kielégülsz, akkor nagy baj nem lehet. Élvezd az együttléteket! (helyettem is)
2010. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
eleget törődik veled a párod?mmint nem csak szexuális téren hnem amúgy?elvisz ide-oda?szokott néha meglepni vmi kis aprósággal?ha nem amiatt is lehetsz szomorú....:S
2010. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Régi a kérdés, de azért válaszolok.

Ez egy létező probléma már sok cikk van fent róla neten is.

Egész életemben (most 44/N) idegességet, ingerlékenységet, szomorúságot éreztem szex után. Ha máskor nem jó esetben csak reggel.

Minden alkalommal kielégültem vagy kézzel elégített ki a partnerem vagy hüvelyi orgazmusom volt.

És ennek ellenére.

Állítólag hormonális oka van, pontosabban nem tudom, nem találom a cikket, ami magyarázatot ad. Bizonyos hormonok nem és bizonyos hormonok túl nagy mennyiségben lesznek jeleen a szervezetben. Mi lenne a megoldás? Egy gyors hormonteszt szex után és egy kikevert személyre szabott gyógyszer, de talán egyszer lesz rá megoldás. Sajnos a kevés embert érintő körhöz tartozunk. kb. 30 %, főleg nők, és a fő gond még magunk előtt is tagadjuk. Ha beszélünk róla teljes értetlenség fogad.

2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!