Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagydumás nyomulós fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagydumás nyomulós fiúk, szeretitek, ha?

Figyelt kérdés
Ha egy lány kezd el elsőként jeleket adni, pl mosoly ilyenek és ezt akkor is viszonozzátok, ha a lány nem jön be?
2010. okt. 26. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyesmit. Akkor is viszonzom ha nem jön be, egy numerára minden csaj jó.
2010. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lány ne kezdjen el jeleket adni, mert akkor összekeverjük a lopásgátló GPS-szel.
2010. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"egy numerára minden csaj jó" - Negatív. Nekem vannak igényeim.
2010. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D okéééé, de ne pittyegni akartam:D
2010. okt. 26. 20:21
 5/8 A kérdező kommentje:
nem*
2010. okt. 26. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nagydumás, nyomulós fiúnak bejön az, ha egy lány nyomul, akkor az a srác nem nyomulós, vagány fiú. Szerintem igen is egy férfi adjon először jeleket.
2010. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg próbálj meg velem szemezni:D

Szal nyugodtan bámulj:D

2010. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, h a a csaj mer kezdeményezni.. ha nem jön be a lány akkor.. nem.. ez így jobb neki is..

szal szarul nem játhatsz.. vagy tudosmást se vesz rólad v megismered..

2010. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!