Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet igaz? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Ez lehet igaz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szerintetek menyire mondhat igazat a srác? Az a lényeg hogy van egy srác már vagy egy hónapja beszélünk egymással interneten keresztül. Napi szinten órákat vagyunk képesek beszélni egymással. Egy városban lakunk de a személyes találkozásra sajnos még nem került sor, mert mindig közbe jött valamelyikünknek valami.:( Így még csak tervbe vettük hogy találunk egy alkalmas időpontot amikor mindketten tutira ráérünk és talizhatunk:). Na de van egy kérdés. Én ezt a srácot nagyon megszeretem napok óta róla álmodok, és nem is megy ki a fejemből egésznap a srác. Úgy érzem szerelmes lettem belé. És pár napja megszolalt nekem a srác hogy szeretlek, és alig várja már hogy találkozhasunk magához ölelhesen, megcsokolhason stb... Ez vajon lehet igaz hogy tényleg szerelmes lett belém? Vagy csak ugy mondta?:S Naponta többször is elmondja h szeret engem.:) Én 17 éves vagyok ő 22 éves
2010. okt. 26. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is fellángolás ez még csak!:)

Vigyázz szorítsd a szívedhez nagyon közel és ne engedd el!:)

Annyira szeretek az ilyen kérdésekre válaszolni! Olyan megnyugtató vagy nem is tudom!:)

De arra iszonyatosan vigyázz, hogy nehogy csak "arra" legyél neki jó! Szerelmesen vak az ember az ilyenekhez, de mindig meglehet látni azt is amit kell!

Mondom vigyázz! De remélem nem ilyen a srác!:)

Hát sok sikert!:)

Remélem menni fog!!!!!:)

2010. okt. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) rendben vigyázok majd vele, és leirom utána h mi volt:)
2010. okt. 30. 09:01
 13/14 A kérdező kommentje:
hát azt remélem h nem csak arra leszek neki jo
2010. okt. 30. 09:31
 14/14 A kérdező kommentje:
taliztunk végre:) nagyon jo volt :) és ott is elmondta párszor h szeret ugy hogy a szemembe nézet közbe és nagyon öszintének tünt ahogy mondta:) és megbeszéltük h talizunkhétfön is:)
2010. okt. 30. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!