Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet igaz? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Ez lehet igaz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szerintetek menyire mondhat igazat a srác? Az a lényeg hogy van egy srác már vagy egy hónapja beszélünk egymással interneten keresztül. Napi szinten órákat vagyunk képesek beszélni egymással. Egy városban lakunk de a személyes találkozásra sajnos még nem került sor, mert mindig közbe jött valamelyikünknek valami.:( Így még csak tervbe vettük hogy találunk egy alkalmas időpontot amikor mindketten tutira ráérünk és talizhatunk:). Na de van egy kérdés. Én ezt a srácot nagyon megszeretem napok óta róla álmodok, és nem is megy ki a fejemből egésznap a srác. Úgy érzem szerelmes lettem belé. És pár napja megszolalt nekem a srác hogy szeretlek, és alig várja már hogy találkozhasunk magához ölelhesen, megcsokolhason stb... Ez vajon lehet igaz hogy tényleg szerelmes lett belém? Vagy csak ugy mondta?:S Naponta többször is elmondja h szeret engem.:) Én 17 éves vagyok ő 22 éves
2010. okt. 26. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fellángolás.
2010. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
persze én is kb. így jöttem össze a barátommal, másfél éve tart. :"D de mi 1 hét után találkoztunk... hmm.
2010. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha te szerelmes lettél belé akkor ő miért nem lehettet az beléd???:S:S:S:S
2010. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem tudom:)
2010. okt. 26. 19:15
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az edigi válaszokat:) várom a atöbbit:)
2010. okt. 26. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szerelmes lehet beléd. DE találkozzatok már, hisz egy városban laktok. Hagyjátok, hogy beteljesüljön a szerelem:)
2010. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már naon tervezük h talizzunk:) Csak sajnos eddig mindig közbejött valamelyikünknek valami:S De mostmár szinte bizti h hétvégén tudunk végre találkozni:)
2010. okt. 27. 12:04
 8/14 anonim ***** válasza:
íírd meg mi volt! :))
2010. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, csak 2 évvel fiatalabb vok a srácnál. Én tök szerelmes lettem 1szer egy lányba és vagyok még most is. Csak sajnos összevesztünk, de most próbálok kibékülni vele. Először élőbe találkoztunk, aztán meg csak neten beszéltünk. Hát szégyellem, hogy ennyire kocka lettem, de be kell valljam, beleszerettem így is.
2010. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet.. bár inkább csak fellángolás, mint szerelem, az majd még most következik :) de sok sikert, majd írd meg mi volt :)
2010. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!