Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinker Bell kérdése:

Komoly férfiak válaszát várom! Mit szólnátok, ha?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk a párommal. Ezalatt a három év alatt elég sok ajándékozási formát kimerítettünk már.


Most lesz a 3. évfordulónk és azzal szeretném meglepni, hogy veszek egy szexi fehérneműt magamnak és azt veszem fel estére. Nem tudom, hogy ő mit tervez, ezért félek, hogy egy kicsit önző dolog lenne vele szemben.


Ti mit szólnátok hozzá, ha így lepne meg a barátnőtök?


Vagy mi az, aminek örülnétek?


Adjatok tippeket, légyszi!


22/L


2010. okt. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, ez a személyes kapcsolatotokon múlik. A férfiak általában örülnek az ilyesminek. De ha vmire nagyon vágyik az is jó.
2010. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ha ajándékozásról van szó a párom mindig azt mondja elég lesz ha becsomagolom magam egy piros szalagba :) és tudom hogy komolyan elég lenne neki, tehát ha egy fehérneművel leped meg sztem örülni fog neki akármit is vesz neked. Nem hiszem, hogy önző dolog lenne.
2010. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki az tuti :D
2010. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Az a helyzet, mindkettőnknek meg van mindene, mert dolgozunk mindketten...

Nem is tudom!

Azért várok tippeket is, ha esetleg valakinek van jobb ötlete.

2010. okt. 26. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

a barátnőm beszerzett egy nővérke jelmezt és sztriptízelt. elsőre mind2en nevettek,aztán a pasi kért repetát..


persze nem kinevette hanem nem görcsöltek rá és olyan aranyos vicces volt,meg persze izgató is másodszorra pedig már főleg izgató

2010. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
=o)
2010. okt. 26. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyu, ha szeretitek egymást, akkor nem az a lényeg, hogy mindig valami jó kis ajándékot kapjon az illető, hanem azt, hogy meglegyen a szándék, hogy kedveskedj neki, hogy nyújts valami extrát, hogy úgy érezze, hogy ez az ő napja, amikor minden körülötte forog. És ehhez nem kell flancos ajándék, elég az odafigyelés, a meglepetés ereje (a klisé, amikor úgy néz ki hogy elfelejtetted, de később mégis megleped, ilyesmi)

Vagy szóljon a nap kettőtökről, sz*rjátok le a világot, üljetek be a kocsiba, menjetek el egy kisvárosba, panzióba, városnézőbe (ha jobb idő lenne mondanám hogy piknikezni)


Nem tudom, ezer ötletem lenne még az az igazság :D (és tuti hogy én is gondba lennék, ha saját magamnak kéne kitalálni valamit :D)

2010. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyennel már korábban megleptem a párom,de ő örült neki, ha nálatok nem megszokott dolog,akkor biztos nagyon boldog lesz éa kapcsolatotoknak is jót fog tenni(szerintem)
2010. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy sima hétköznapokon is meg szoktam lepni új, szexi fehérneműkkel. Pont azért, hogy feldobjam a szürke hétköznapokat!

Akkor ez így már nem is jó?

Ma voltam nézelődni, de nem igazán találtam olyat ami igazán tetszene is....


Köszi a válaszokat!

2010. okt. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!